درب آکاردئونی ⭐️ لیست قیمت 4 مهر 1401

درب آکاردئونی (Accordion door) از محبوب­ ترین و پرکاربرد­ترین روش ­های حفاظت از منزل و محل کار می­باشد.

اعزام کارشناس فنی رایگان


این درب ها امنیت محیط را تا حد زیادی بالا می برند. از سرقت و ورود افراد غریبه به داخل محیط جلوگیری می کنند.


در این مقاله سعی کرده­ ایم اطلاعات بیشتری در رابطه با این درب ها و قیمت درب آکاردئون روز 30 مرداد 1401 حفاظ آکاردئونی برای شما جمع‌آوری نماییم.
تا با دانش بیشتر، بهترین درب آکاردئونی و نرده حفاظ مناسب فضای داخلی خود را تهیه نمایید.

امید است که اطلاعات به دست آمده موجب خریدی راحت تر برای شما شود.
و بهترین انتخاب را در هنگام خرید در آکاردئونی مورد نظر خود داشته باشید.

امروزه برقراری محیطی امن برای محل مسکونی شما امری ضروری و حیاطی به شمار میرود. که می‌توانید با نصب در آکاردئونی این امکان را فراهم آورید.
این نوع درب‌ها در طرح و رنگ‌های مختلف بر حسب سلیقه شخصی شما ساخته میشوند. و به راحتی در چهارچوب نصب خواهند شد.علاوه بر این فضای بسیار کمی را اشغال مینماید.

صنایع فلزی آهنگر در این تلاش است تا با معرفی انواع درب‌های ریلی به شما کمک کند. تا در خرید این محصول بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

درب ریلی مدل‌های مختلفی دارد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. و با بررسی شرایط و نوع درب مورد نیاز شما و البته شناخت کافی و مناسب انواع مدل درب ها میتوانید بهترین انتخاب و مناسب ترین خرید را داشته باشید.

در کنار استفاده ای که میتوانید از این دسته از درب آکاردئونی فلزی بر روی خانه داشته باشید. گفتنی است که قابلیت استفاده بر روی درب مغازه، واحد های تجاری و پارکینگ ها دارد. میتواند امنیت محل هایی که گفته شد را تضمین نماید. دربهای آکاردئونی يكي از پرطرفدارترین نوع برای مغازه های تجاری است.
اما بیشترین مورد استفاده درب ها بر روی واحد های مسکونی می باشد. چرا که بدلیل فضای خالی موجود بین نرده های حفاظ امکان ورود و خروج هوا وجود دارد. و همین امر باعث می شود تا بهترین انتخاب برای حفاظ جلوی درب ها باشد.


تصاویری که مشاهده میکنید تنها بخشی از نمونه کار‌های شرکت می‌باشد.
برای آشنایی با تمامی محصولات و شناخت بیشتر با ویژگی‌های به خصوص آن می‌توانید با کارشناسان فنی ما برای انتخاب بهترین درب آکاردئونی در تماس باشید و به صورت رایگان مشورت بگیرید.

گروه تولید صنایع فلزی آهنگر همواره در تلاش است تا با تولید بهترین درب های آکاردئونی در بازار خیال شما را از خرید راحت کند و آرامش و امنیت را به خانه های شما به ارمغان بیاورد.

لیست قیمت درب آکاردئونی فلزی 4 مهر سال 1401 – صنایع فلزی آهنگر

ردیفشرح کالا و خدماتواحدقیمت واحد(هزار تومان)
1درب آکاردئونی دو گلمتر مربع1069
2حفاظ آکاردئونی سه گلمتر مربع1171
3درب آکاردئونی چهار گلمتر مربع1465
4در آکاردئونی طرح تسمه دوبلمتر مربع1669

در آکاردئونی

پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب و خرید بهترین درب آکاردئونی حتما با کارشناسان ما مشورت کنید و از سرویس اعزام رایگان کارشناس در آکاردئون در محل استفاده کنید تا خیالتان از خرید راحت‌تر باشد.

مدل حفاظ آکاردئونی

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی کار مدل حفاظ آکاردئونی است. چرا که طراحی و ساخت مدل های مختلف حفاظ با هم تفاوت دارند. و در برخی از این مدل ها کاملا متفاوت می باشند.
بدیهی است که به هر میزان کار بیشتری صرف طراحی مدل خاص حفاظ انجام شده باشد. و ضریب امنیت بالاتری داشته باشد در نتیجه آن حفاظ قیمت بالاتری خواهد داشت.
در ادامه به توضیح و معرفی انواع مختلف دربهای آکاردئونی می پردازیم.

ابعاد درب ساختمان

ابعاد درب خانه و یا محلی که مایل هستید درب آکاردئونی بر روی آن نصب گردد. بر قیمت نهایی کار تاثیر گذار خواهد بود. به هر میزان درب خانه بزرگتر باشد. به همان نسبت حفاظ نصب شده بر روی قاب باید بزرگتر باشد و این ابعاد بزرگتر هزینه بیشتری در بر خواهد داشت.

اما نکته ای که باید توجه داشت این است که اکثر خانه ها اندازه درب آن ها استاندارد می باشد. و یک اندازه ثابتی خواهند داشت. فقط درب خانه هایی که استثنا هستند و اندازه آن ها استاندارد نیست. و ممکن است بزرگتر یا کوچکتر باشند از لحاظ قیمتی متفاوت خواهد بود.

اندازه استاندارد درب ها به طور معمول 210 در 110 خواهند بود و اکثر درب ها به همین اندازه هستند. با این حال کارشناسان ما برای اندازه گیری درب خانه شما به محل اعزام می شوند. تا با دقت کافی اندازه گیری را انجام دهند و دقیق مطابق درب خانه شما حفاظ مخصوص خانه ساخته شود. و در ادامه آماده نصب و پیاده سازی گردد.

جنس نرده آکاردئونی

نرده آکاردئونی از لحاظ جنس به چندین بخش تقسیم میشود. و کاملا با تقسیم بندی از لحاظ مدل و انواع آن متفاوت می باشد.
جنس این حفاظ به فرا خور محلی میخواهید درب نصب گردد تعیین می شود.
به فرض مثال برای نصب نرده داخل خانه از نرده آکاردئونی چوبی استفاده می گردد. چرا که جدا از کارایی مد نظر شما جنبه ظاهری آن اهمیت دارد.
اما استفاده از حفاظ آکاردئونی چوبی در جلوی خانه کارایی چندانی ندارد. چرا که از لحاظ امنیتی آن قدر نمی تواند مطمئن باشد. و جنس چوبی این نوع حفاظ ها آسیب پذیر تر خواهند بود.

برای نصب این حفاظ در جلوی خانه نرده حفاظ آهنی آکاردئونی توصیه می گردد. چرا که می تواند امنیت خانه شما را تضمین نماید و نفوذ از آن به راحتی انجام نمی پذیرد.
مزیت بزرگ این دسته از درب ها این است که در مقابل زنگ زدگی و رطوبت مقاوم هستند. و هم چنین در مقابل عوامل طبیعی استحکام خود را حفاظ خواهند کرد.

انواع دیگر از لحاظ جنس همانند در آکاردئونی پی وی سی وجود دارد. که آن هم بیشتر جنبه زیبایی این حفاظ مطرح می باشد. و از مزیت های دیگر این نوع درب آکاردئون قابل شست و شو بودن آن است.

جنس نرده آکاردئونی عامل مهمی برای تشخیص بهترین درب آکاردئونی مناسب برای شما می‌باشد. در آکاردئون طبیعتا باید از جنس فلز مرغوب باشد تا سارقین به راحتی نتوانند به آن آسیب برسانند و همینطور لولا و چارچوب فلزی در آکاردئون بسیار اهمیت دارد.

رنگ حفاظ کشویی

حفاظ های کشویی در طرح های مختلفی ساخته می شوند. و در کنار این طرح ها ، انتخاب رنگ درب به عهده خود مشتری است و میتواند بر حسب سلیقه هر رنگی که مد نظر آن است انتخاب نماید.

نکته ای که باید توجه داشت این است که رنگ های مختلف درب اکاردئونی با هم متفاوت نیستند. و از لحاظ قیمتی به صورت یکسان می باشند. به این معنا که رنگ سفید درب با مدل خاص با رنگ سیاه همان مدل تفاوتی ندارد و یکسان می باشد.

اما چیزی که باعث عامل تاثیر گذاری بر قیمت آن می شود نحوه رنگ آمیزی این درب ها می باشد. روش‌های مختلفی برای رنگ کردن حفاظ وجود دارد و هر کدام ویژگی خاص خود را دارند.

بهترین روش رنگ کردن، رنگ آمیزی کوره ای یا همان الکترو استاتیک است. که جدا از این که به خوبی سطح حفاظ رنگ می شود. و سطح صاف و صیقلی به خودش میگیرد، باعث افزایش استحکام آن میشود. چرا که رنگ ضد رطوبت است و به زنگ نخواهد زد. به همین دلیل این روش رنگ آمیزی بهترین روش انتخابی میتواند باشد.

به همین خاطر رنگ آمیزی به این روش از هزینه بالاتری برخوردار است. اما این تفاوت قیمتی نسبت به روش های دیگر آن قدر تفاوت چشم گیری ندارد.

مجموعه آهنگر به شما پیشنهاد می دهد تا در هنگام خرید و انتخاب رنگ مورد نظر درب خود به این نکته حتما توجه داشته باشید. که رنگ درب سفارش داده شده با رنگ درب آکاردئونی خود هارمونی داشته باشد. و از لحاظ تناژ رنگی چندان تفاوت زیادی در بین آن ها ایجاد نشود. چرا که این امر باعث دو چندان شدن زیبایی جلوی درب خانه شما خواهد شد.

⭕️  تکنولوژی CO2🔺 نوع جوش
☑️ 3 تا 5 روز کاری⌚️  زمان ارسال
🔺 نقد و اقساط✔️ نحوه پرداخت
 🔰 سه گل لوزی 🚪 پرفروش‌ترین درب آکاردئونی
درب آکاردئونی آهنگر

.

پیشنهاد می‌کنیم از سرویس اعزام رایگان کارشناس در محل گروه صنایع فلزی آهنگر استفاده کنید تا خیال شما از خرید راحت باشد.

مزایا و معایب درب آکاردئونی فلزی

درب آکاردئونی فلزی مزایا و معابی با توجه به کیفیت و نوع ساخت آن دارد که به طور مفصل به هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم.

شکل آکاردئونی بودن آن استفاده از آن را بسیار راحت کرده و باعث شده وزن کمتری نیز داشته باشد

ناگفته نماند که کاربرد های حفاظ های آکاردئونی به اینجا ختم نمی شوند با توجه به قیمت مناسب آن ها می توانید از آن­ها برای حفاظت انواع پنجره­ ها به ویژه پنجره های بزرگ و سرتاسری، در طبقات مختلف آپارتمان که از فضای بیرون نیز می­توان به آن دسترسی داشت، استفاده کنید و امنیت را در تمام نقاط، نه فقط درب ورودی، بالا ببرید.

یکی از مزایای مهم درب های آکاردئون این است که بدون در گیر کردن درب قابلیت نصب دارند و به این معناست که این دسته از درب ها بدون که به درب اصلی منزل متصل شود بر روی قاب مجزا نصب می گردد که باعث میشود تا درب خانه خود به هیچ وجه آسیب نبیند و محافظ به عنوان لایه ای مجزا امنیت را برقرار کند.

یکی دیگر از این مزایا این است که درب ها قابلیت تعویض دارند و یا میتوان آن را به راحتی تعمیر کرد. چرا که قابلیت باز شدن و جا به جایی آسان را دارد. لازم به ذکر است با نکاتی که گفته شد می توان نتیجه گرفت که محافظ کشویی به زودی نیاز به تعمیر پیدا نخواهد کرد و به راحتی آسیب پذیر نمیباشد مگر در هنگام نفوذ سارق پس از تلاش بیهوده برای باز کردن درب آسیبی به آن وارد کند و به لولا های درب خدشه وارد کند.

این دسته از درب ها فضای کمی را اشغال خواهند کرد و همین امر موجب صرفه جویی در فضا میشود چرا که این دسته از حفاظ ها به صورت ریلی باز و بسته خواهند شد و تسمه ها پس از جمع شدن در کنار هم قرار میگیرند و در محور عرض این دسته از درب ها باز و بسته می شوند.

تا به اینجا، مزایا و قیمت درب آکاردئونی را بصورت کامل بررسی نمودیم.
اما این درب ها معایبی دارند که بهتر است قبل از تهیه­ در رابطه با آن­ها نیز اطلاعاتی داشته باشید.

اولین مشکل این حفاظ که البته به راحتی نیز میتواند رفع شود، لولا­های سست بعضی از این درب ها است. لولاهای ضعیف دربهای آکاردئونی یکی از نکاتی ست که باعث بیشترین ضریب نفوذ دراین درها می‌شود.
افراد غریبه و یا حتی سارقین، میتوانند لولاهای سست بعضی درب هارا به سادگی بشکنند و وارد فضای داخلی شوند.
برای رفع این مشکل شما می­توانید از لولا های سه ­پارچه استفاده کنید، این مدل از لولا نسبت به سایر انواع آن­‌ها ایمن­ تر و کاربردی­ تر می باشد.

ایجاد آلودگی صوتی در هنگام شب از دیگر مشکلاتی‌ست که ممکن است برای ریل حفاظ شما بوجود بیاید که این مورد نیز به سادگی با روغن­کاری قابل حل است و همسایگان شما نیز دیگر مشکلی با صداهای ناهنجار درب آکاردئونی نخواهند داشت.

مورد آخری که به آن اشاره می­کنیم، اینست که حفاظ­ های آکاردیونی سیستم خودکار برای جلوگیری از ورود افراد بیگانه ندارند، راه ­حل این مشکل نیز نصب انواع قفل ها می باشد که در همین مقاله به آن اشاره کردیم.

اگر قصد نصب درب آکاردئونی دارید، در ادامه توضیح کوتاهی از مراحل نصب به شما خواهیم داد.
در ابتدا لازم است ابعاد در و پنجره­ای که میخواهید برروی آن محافظ نصب کنید را بدست آورید.
برای این کار لازم است چارچوب در را اندازه‌گیری نمایید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت درب آکاردئونی فلزی

عوامل زیادی بر قیمت حفاظ آکاردئونی می‌تواند تاثیر گذار باشد. و این عوامل پارامترهای مهمی می باشند که حتما در هنگام خرید درب باید به آن توجه داشت.

رمانی که بحث امنیت جان و مال یک فرد و دور و اطرافیانش وسط است. طبیعتا حفظ و برقراری آن امری ضروری و بسیار حائز اهمیت به شمار می رود. و قطعا در اولویت اول قرار میگیرد.
در آن زمان بحث مالی و قیمت در الویت های بعدی اهمیت دارد و مهم ترین موضوع نمی باشد.

اما در شرایط فعلی و با لحظه ای بودن قیمت ها و نوسانات شدید در متریال و مواد اولیه ساخت هر محصول ، طبیعتا قیمت نهایی آن دستخوش تغییراتی خواهند شد.
با این حال دانستن تمامی عوامل تاثیرگذار میتواند کمک کند که در ازای یک محصول با ضریب کیفیتی و امنیتی متوسط چه هزینه ای باید پرداخت و باعث می شود تا از صحت قیمت نهایی به طور کامل مطلع شویم.

حال با توجه به نکاتی که ذکر شد می خواهیم به عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی درب آکاردئون بپردازیم.

پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین درب آکاردئونی مورد نیاز شما حتما با کارشناسان فنی ما مشورت کنید و از سرویس اعزام کارشناس فنی در آکاردئون در محل گروه صنایع فلزی آهنگر استفاده کنید.

تراکم حفاظ آکاردئونی

به هر میزان تراکم حفاظ آکاردئونی و تسمه های به کار رفته در آن بیشتر باشد. و از آهن بیشتری در آن استفاده شده باشد به همان میزان نرده از لحاظ قیمت بالاتر خواهد بود. (قیمت روز4 مهر 1401 )


البته باید این نکته را توجه داشت که به همان میزان باعث میشود تا نرده آکاردئونی درب خانه شما ضریب امنیتی بالاتری داشته باشد. و امکان ورود سارق را نا ممکن سازد.

تراکم بالای حفاظ آکاردونی باعث می‌شود تا فضای خالی بین درب وجود نداشته باشد. و با این حال دیگر از جانب سارقین امکان وارد کردن دیلم در فضای خالی نیست. و نمیتوانند به حفاظ آسیب برسانند.
زیاد بودن تسمه ها و شلوغی از لحاظ تراکم باعث میشود تا دست سارقین بسته باشد. و آزادی عمل نداشته باشد به همین دلیل از اقدام به سرقت منصرف شده و در این حالت دیگر به حفاظ آسیب نمیرسد.

حفاظ آکاردئونی

هزینه حمل و نقل درب آکاردئونی فلزی

در کنار همه عواملی که به آن اشاره شد هزینه حمل و نقل این دسته از درب آکاردئون باید در نظر گرفته شود. چرا که وزن پایینی نخواهند داشت و حمل آن چندان کار ساده ای نخواهد بود. هزینه حاصل از حمل و نقل بسته به موقعیت جغرافیایی شما و دوری آن نسبت به شهر تهران متغیر خواهد بود. به همین دلیل هزینه حمل و نقل به هیچ وجه عددی ثابتی به دست نمی آید. و خود آن هم به عواملی که ذکر شد بستگی دارد.

در کنار تمامی عوامل هزینه حمل و نقل هم یکی دیگر از پارامتر‌های تاثیر گذار بر قیمت نهایی در آکاردئونی می باشد.

شما می‌توانید برای استعلام قیمت نهایی در آکاردئون با کارشناسان فروش و متخصصان فنی ما تماس بگیرید تا به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی کنند.

برای حفظ امنیت بیشتر افراد و یا اموال، پیشنهاد می­کنیم علاوه بر انواع درب، از نرده حفاظ های آکاردئونی برروی آن نیز بهرمند شوید.
شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد. که این مدل از درب ها آکاردئونی چگونه باعث افزایش امنیت فضای داخلی میشوند؟

افزایش امنیت اماکن با به کارگیری حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی را اغلب بر روی درب ورودی آپارتمان ها، برای بالا بردن امنیت فضای داخلی، نصب می کنند.
این درب ها به صورت ریلی، باز و بسته می شوند و کاربردی آسان دارند.

آکاردئونی متشکل از یک قاب می باشد که بر روی درب اصلی واحد، نصب می شوند.
همانطور که گفته شد، اغلب این حفاظ ها از متریال آهنی ساخته می­شوند.
در قسمت بالایی درب آکاردئون، ریل چرخ­داری جایگذاری شده است که برای باز و بسته کردن آن می باشد.
قفل های ایمنی که به صورت آشکار و مخفی روی درب­ ها بسته می­شوند.
این یکی از چندین مزایای در آکاردونی می­باشند.

جهت افزایش ایمنی، میتوان دو مدل قفل روی آن­ها سوار کرد.
این دو مدل قفل اصطلاحا قفل‌های توکار و روکار نامیده می شوند.
باز کردن قفل های توکار نسبتا دشوارتر می­باشد. اما از طرفی امنیت را نیز بالا می برند.
قفل های روکار نیز انواع قفل های کتابی هستند که کار با آن­ها در مقابل سایر قفل­‌ها ساده‌تر می‌باشد.
پیشنهاد ما برای حفظ امنیت بیشتر، استفاده از دونوع قفل روکار و توکار بر­روی درب می باشد.

به کار گیری درب آکاردئونی جدا از بحث زیبایی که دارد می‌تواند امنیت منزل شما را تضمین نماید. و به دلیل ویژگی‌ها و مزایای زیادی که دارد محصولی کاملا مقرون به صرفه به حساب می آید. و به نسبت هزینه ای که صرف آن می‌شود کاربدر و کارایی بسیار بالایی دارد.

گروه صنایع فلزی کاوه همواره در تلاش است با ارائه بهترین درب آکاردئونی در بازار امنیت را به خانه های شما به ارمغان بیاورد.

درب آکاردئونی

قیمت هر متر درب آکاردئونی

قیمت هر متر حفاظ آکاردئونی به عوامل مختلف زیادی بستگی دارد.
به فرض مثال نوع مدل آن می تواند تاثیر مستقیمی بر قیمت بگذارد. و قیمت هر متر آن به هیچ وجه عدد ثابتی به شمار نمی رود.

در کل حفاظ آکاردئونی محصولی است که به روش متر مربع اندازه گیری و قیمت گذاری می شود. و واحد اصلی آن متر مربع می باشد ولی مدل با مدل از لحاظ قیمتی تفاوت ایجاد می کند.
به فرض مثال قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی تمام گل بیشتر از درب آکاردئونی سه گل می باشد. چرا که تراکم تسمه های موجود بر آن بیشتر است و طبیعتا کار بیشتری بر روی آن انجام گرفته است.

البته عامل دیگر ابعاد درب مورد نظر می باشد. که به هر میزان درب بزرگتر باشد حفاظ آکاردئونتی بزرگتری را برای نصب بر روی آن باید در نظر گرفت. و به همین میزان هر مقدار متر مربع بیشتری باشد هزینه بر تر خواهد بود.

اصولا در های آکاردئونی دارای اندازه ای ثابت و استاندارد میباشند. ولی باز هم ممکن است برخی از این درب ها اندازه گوناگونی داشته باشند. به همین دلیل باید کارشناس به محل اعزام گردد تا درب مورد نظر را اندازه گیری نماید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت درب آکاردئونی فلزی

درب آکاردئونی فلزی و قیمت تمام شده آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی درب آکاردئونی فلزی، وزن و نوع قاب و جوشکاری آن می‌باشد. همه این عوامل بر کیفیت ساخت آن نیز ارتباط دارند.

ویژگی قابلیت تغییر رنگ در حفاظ کشویی (درب آکاردونی)

یکی از قابلیت های مناسب این دسته از حفاظ ها قابلیت تغییر رنگ دادن آنها می باشد. در این صورت مشتری میتواند هر رنگی که بخواهد برای حفاظ مورد نظر خود انتخاب نماید. اما باید توجه داشت که رنگ انتخابی با رنگ درب اصلی خانه هارمونی داشته باشد. و رنگ ها به هم نزدیک باشد تا تفاوت زیادی ایجاد نشود.

نکته دیگر در مورد رنگ حفاظ آن است. که درب پس از رنگ کردن مقاومت آن بالاتر خواهد رفت و استحکام درب بیشتر خواهد شد.
جدا از این خود رنگ کردن درب به زیبایی نمای درب خانه می افزاید و نمای زیبا تری خواهد داد.

رنگ کردن درب آکاردئونی فلزی هم به روش ها و به شیوه های مختلفی قابل انجام است. و روش های زیاد با مزایا و معایب زیادی وجود دارد. اما بهترین نوع رنگ کردن حفاظ رنگ کردن به روش الکترو استاتیک می باشد. که در این روش رنگ به تمامی قسمت های درب به طور یکسان پخش می شود. بدون آن که مقدار رنگ بر روی حفاظ کم و زیاد باشد و دچار پستی و بلندی گردد.

رنگ کردن حفاظ آکاردئونی مزیت های زیادی دارد. و یکی از بزرگترین مزیت های آن این است که در مقابل زنگ زدن آهن مقاوم خواهد بود. و پس از رنگ آمیزی دیگر درب مورد نظر زنگ نخواهد زد. حتی در صورتی که در معرض آفتاب قرار گرفته باشد.


بدلیل اینکه ممکن است برخی از افراد درب را برای مغازه خود استفاده کنند. و یا حتی در برخی از پارکینگ ها و یا درب ورودی مراکز تجاری مورد استفاده قرار گرفته می شود. به همین دلیل ممکن است که درب در مقابل نور مستقیم آفتاب باشد. و در معرض آن قرار گرفته باشد که در این صورت آن رنگ آمیزی که در بالا تر ذکر شد. این مشکل را به طور کلی از بین برده و باعث افزایش استحکام و مقاومت کلی حفاظ می گردد.

در این روش رنگ را به وسیله ای پیستوله مانند به حفاظ میپاشند. و پس از گذشت زمان اندکی برای خشک شدن حفاظ ، رنگ را میپزند و به مدت 15 دقیقه رنگ داخل کوره پخته می شود. سپس از داخل کوره خارج میکنند و درب مورد نظر آماده حمل و نقل و پیاده سازی خواهد بود.

به همین دلیل که پس از رنگ کردن حفاظ را داخل کوره میکنند. و حرارت میدهند نام دیگر رنگ کردن الکترواستاتیک ، رنگ کردن کوره ای می باشد. رنگ کوره ای از آناج که دوام دربهای آکاردئونی را بالا میبرد بسیار حایز اهمیت است.

پیشنهاد می‌کنیم با توجه به ویژگی‌های مطرح شده در بالا برای انتخاب بهترین درب آکاردئونی با کارشناسان فنی ما مشورت کنید.

حفاظ آکاردئونی

انواع حفاظ کشویی

حفاظ کشویی شما می تواند از انواع متریال برای درب کشویی خود استفاده کنید. همانطور که می‌دانید انواع آهنی این درب ها، از متریال های دیگر، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.


دلیل آن­ هم مقاومت و دوام بالای آهن نسبت به سایر متریال است. اما درب­ هایی از انواع  MDF و PVC نیز تولید می­شوند و می توانید از بازار تهیه نمایید.البته فارغ از جنس درب ­ها، باید این نکته را خاطرنشان کرد که نرده آکاردئونی در برابر شرایط جوی مختلف به سختی واکنش نشان داده و دیر خراب میشوند.

محافظ های کشویی به دو روش تقسیم میشوند. اول از طریق جنس و دوم به روش مدل. از لحاظ جنس هم مدل های مختلفی وجود دارد. اما به این دلیل که در ایران بیشتر جنبه حفاظتی این محصول مد نظر است. و جلوی درب خانه برای جلوگیری از نفوذ سارقین نصب میگردد. اکثرا از حفاظ های آهنی استفاده می گردد. و جنس های دیگر کمتر تولید میشود چرا که بازار درب های آکاردئونی آهنی بسیار داغ تر می باشد.
به همین دلیل بیشتر طبقه بندی مدل های مختلف و طرح های متفاوت این دسته از حفاظ های آکاردونی حائز اهمیت است.

اما بهتر است در مقابل خراشیدگی و عوامل و متغیر های محیطی، مانند رطوبت، با توجه به جنس و رنگ بندی آن­ها در محافظت های لازم انجام گیرد.
(برای اطلاعات بیشتر درباره انواع درب ها و دریافت کاتالوگ و لیست قیمت روز 4 مهر 1401 نرده های آکاردئونی تماس بگیرید.)

محافظ کشویی انواع مختلف زیادی دارد. اما باز با این حال امکان سفارش به صورت مدل سفارشی درب وجود دارد تا آن چیز که دقیقا مد نظر شما می باشد برای شما مهیا شود.

در آکاردئونی تنوع بسیارزیادی در مدل ها دارد. که شما میتوانید بر حسب سلیقه شخصی و درب خانه خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید. حفاظ آکاردئونی از لحاظ انواع آن به مدل های 3 گل، 4 گل، تمام گل ، ایتالیایی ، سلطنتی و پیچ شکلاتی تقسیم میشود.

حفاظ آکاردئونی 3 گل

حافظ آکاردئونی 3 گل یا همان 3 لوزی ساده ترین نوع درب ها میباشد. که تراکم نرده ها وپیچ های موجود داخل آن کم میباشد. و به همین دلیل دارای وزن پایینی است.این حفاظ فضای بسیار کمی را اشغال میکند.
موضوع مهم دیگر در ارتباط با این حفاظ این است که نسبت به بقیه انواع محافظ ها بدلیل تراکم پایین مقاومت پایینی دارد.

البته تراکم پایین تر از حفاظ 3 گل وجود دارد که دیگر چندان از لحاظ امنیت نمی تواند مناسب باشد. و به دلیل فضای خالی زیاد در بین تسمه ها باعث میشود تا به راحتی آسیب پذیر باشد و دیلم به داخل آن وارد شود.

حفاظ ریلی 4 گل

حفاظ ریلی 4 گل که به 4 لوزی نیز معروف است. نسبت به نوع قبلی سنگین تر و از مقاومت بالاتری برخوردار میباشد.
چرا که فضای خالی کمتری بین درب وجود دارد و همین امر کار را برای سارقین دشوار تر میکند.

حفاظ ریلی چهار گل از لحاظ جنس با نمونه سه گل و تمام گل تفاوتی ندارد و تنها تفاوت موجود در آن به میزان تراکم تسمه های بین حفاظ برمیگردد که همین تسمه ها موجب برقراری امنیت بیشتر درب خواهد شد.

محافظ کشوئی 5 گل

به این نوع محفاظ کشویی تمام گل نیز میگویند که دارای بیشترین مقدار تسمه می باشد. که جزو سنگین ترین نوع درب ها می‌باشد. اما از لحاظ امنیتی دارای استحکام قابل توجهی می‌باشد.
مهم ترین موضوع در رابطه با در آکاردئون تمام گل نبود فضای خالی در بین تسمه ها می‌باشد. به همین دلیل امکان وارد کردن دیلم و یا جک های ماشین به داخل ریل و بین تسمه ها وجود ندارد.

حفاظ ریلی ایتالیایی

این نوع حفاظ اگر بخواهیم از لحاظ امنیتی بررسی نماییم. با در ریلی 4 گل برابری میکند اما نکته ای که این حفاظ را متمایز میکند. و باعث محبوبیت آن شده زیبایی ظاهری آن است. چرا که جدا ازایمن کردن منزل نمایی زیبا تر به جلوی درب خانه شما میدهد که احتمالا این نکته نیز برای شما حائز اهمیت میباشد.

حفاظ ریلی ایتالیایی مدل مدرنی به حساب می آید که باعث می شود جلوه ی زیبایی به درب خانه شما دهد.

نرده کشویی پیچ شکلاتی

از لحاظ امنیتی این نرده نسبت به حفاظ 3 گل دارای استحکام بیشتری است. اما علت محبوبیت آن زیبایی ظاهری آن است چرا که در میان تسمه های آن یک مدل پیچ و گره وجود دارد. که به واسطه کوره آتش قالب گیری شده است.
این پیچ ها همانطور که از نامش پیدا است شبیه به شکلات ، گره خورده هستند. فقط جنبه زیبایی دارند و باعث میشود نمایی زیبا به درب خانه شما دهد.
این حفاظ بدلیل اینکه از داخل جوش خرده اند. استقامت قابل توجهی دارند و در کنار زیبایی امنیت محل مسکونی شما را نیز تامین می نماید.

محافظ ریلی سلطنتی

این مدل یکی از زیباترین و مقاوم ترین نوع در آکاردئونی می باشد. که فضای خالی بسیار اندکی در بین تسمه ها موجود میباشد. و همین امر این مدل را به یکی از امن ترین نوع حفاظ آکاردئونی تبدیل کرده است.
این نوع محافظ جزو حفاظ های سنگین نیز به شمار میرود. ریزه کاری های زیادی که بر روی این مدل صورت گرفته باعث شده که مدلی منحصر به فرد باشد و نام گذاری آن نیز به همین علت است.

در آکاردیونی سفارشی

همانطور که خدمتتان معرفی شد در آکاردئونی انواع و مدل های بسیار مختلف و متفاوتی نیز دارد. اما با این حال صنایع فلزی آهنگر این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم ساخته. تا اگر به هر دلیلی مدل ها باب میلتان نبود و یا طرحی با ویژگی و خصوصیات خاصی مد نظرتان بود اگر امکان پیاده سازی آن وجود داشت. با کارشناسان بخش فنی در میان بگذارید تا با همان شرایط بر حسب نیاز شما ساخته و آماده نصب گردد.

به همین دلیل شما می توانید فارغ از تمامی مدل‌های گفته شده طرح مدنظر خود را سفارش دهید. و مختص به شما درب مورد نظر ساخته و بر روی درب خانه پیاده سازی شود.

درب آکاردئونی سفید

کاربردهای نرده حفاظ های ریلی

درب ریلی همانطور که گفته شد می­توانید برای درب ورودی آپارتمان­های مسکونی، درب پارکینگ، درب بالکن و تراس، درب­های بزرگ کارخانه‌ها، پاساژها، دفاتر و همچنین انواع پنجره ­های بزرگ استفاده کنید.
درب های آکاردئونی در راه ­پله ها فضای بسیار کمی را اشغال می ­کنند. و مشکلی برای رفت و آمد افراد بوجود نمی ­آورند.
سه گل یا به عبارت دیگر سه لوزی، از رایج­ ترین مدل­های این دسته از درب­ ها هستند.

این درب آکاردئون تا حد بالایی امنیت را تامین می­کنند و از همین­ رو متقاضیان بسیاری نیز دارد.
ساختار این درب­ها نیز به­ گونه­ ای می­باشد. که در قسمت قاب اصلی این حفاظ­ تسمه­ های فلزی روی درب با استفاده از تسم­ه ای فلزی به یکدیگر اتصال پیدا کرده ­اند.
نحوه ­ی حرکت آن روی یک ریل انجام می­گیرد.
در هنگام باز شدن کامل آکاردونی، درب جمع شده و روی یک پایه ­ی قاب قرار می­گیرد.
استحکام و در مقابل سبک بودن متریال این نوع درب ها مزیت دیگر آن­ها بشمار می رود.
همین باعث می شود تا به راحتی قابل استفاده ی افراد قرار بگیرد.

همچنین این نوع حفاظ درب، طول عمر و دوام بالایی دارند و در فواصل زمانی، نیازی به تعمییرات متعدد ندارند.
با وجود اینکه اغلب از این حفاظ های آکاردئونی برای حفاظت از درب منزل در آپارتمان ها استفاده می شود.
اما بسیاری از افراد در محیط های اداری، پارکینگ­ها، فروشگاه­ ها و انباری ها از آن بهره­ می­برند.

درب آکاردئونی یا درب ضد سرقت

درب آکاردئونی و درب ضد سرقت دو محصولی هستند که از نفوذ سارقین به داخل خانه محافظت می کنند. و امنیت را برای منزل شما به ارمغان خواهند آورد.
امروزه استفاده از محصولاتی که امنیت محل سکونت را برای ما فراهم می آورد. امری واجب و ضروری به شمار می رود. و غفلت از انجام این کار ممکن است تبعات زیان باری به همراه آورد.

استفاده از این دو محصول بسیار میتواند کاربردی باشد. و موجب این شود تا سارق هنگام مواجه با این دو محصول امنیتی از سرقت منصرف گردد.

اما اگربرای خرید بین یکی ازدو محصول درب آکاردئونی یا درب ضد سرقت شک دارید. ما ویژگی های هر دو را بررسی میکنیم تا شک شما در این رابطه برطرف گردد و باعث خریدی مطمئن شود.

بزرگترین تفاوت اصلی این دو نوع درب به این صورت است که درب آکاردئونی هیچ دخالتی با درب اصلی ندارد. و جدا از در اصلی خانه نصب می گردد و به همین دلیل باعث میشود تا به عنوان یک لایه جدا از درب آکاردونی یا همان لایه محافظتی قرار گیرد.
این بدین معناست که دو لایه محافظتی جلوی درب خانه نصب می گردد. و باعث برقراری امنیت منزل شما به طور کامل میشود.

دربهای آکاردئونی با توجه به ساختار محکمی که دارند وزن بسیار پایین تری نسبت به درب های ضد سرقت دارند.

اما برای درب ضد سرقت همچین شرایطی وجود ندارد و کاملا متفاوت است. چرا که درب های ضد سرقت تنها زمانی قابلیت نصب دارند که درب اصلی خانه وجود نداشته باشد. و لازمه این کار این است که درب اصلی جدا شده و درب ضد سرقت جایگزین آن شود.
یکی دیگر از معایب این کار این است که هم زمان بیشتری صرف آن میشود. و هم دردسر بیشتری دارد چرا که در فابریک باید جدا شود که انجام این کار به خودی خود باید دقیق صورت بگیرد.

به همین دلیل ترجیح بر این است که به صورت پیش فرض درب اصلی خانه ضد سرقت باشد. و نیاز به جداسازی و نصب مجدد به جای درب اصلی نداشته باشد.
باز هم با وجود نصب بودن درب ضد سرقت به صورت پیش فرض نصب در آکاردئونی نیز توصیه می گردد. چرا که وجود دو لایه محافظتی ایمن می تواند باعث بالا رفتن حداکثری منزل شما شود.
نصب این دو درب برای افرادی که شاغل هستند و مدت زمان زیادی را خارج خانه صرف میکنند. و یا مسافرت زیاد میروند و شاید در محلی زندگی میکنند که سرقت زاید انجام میشود توصیه می گردد.

نکته دیگری که در رابطه با این دو درب وجود دارد این است که درب ضد سرقت قابل نفوذ میباشد. و طی یک مدت زمانی سارق ممکن است درب را باز کند و وارد خانه شود.
بر اساس بسیاری از دیده ها و تجربیات به این نتیجه رسیده ایم که این دسته از درب ها ممکن است باعث شود که سارق تنها زمان زیادی را صرف آن کند ولی به این معنا نیست که غیر قابل نفوذ باشد.

در طرف مقابل در آکاردئونی امتحان خود را پس داده است. چرا که با وجود قفل های متعدد و و فضای کم بین تسمه ها امکان وارد کردن دیلم به آن وجود ندارد. و نمی توان با صرف زمان هم آن را باز نمود.
تنها ممکن است سارق بتواند به درب آسیب وارد کند. که در آن صورت درب آکاردونی نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد.

درب آکاردئونی باز شده

https://tinyurl.com/rv4tnhm2

ویژگی های استاندارد حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی استاندارد ویژگی هایی دارد که در ادامه به بررسی آن­ها می­پردازیم:

این نوع حفاظ­‌ها غالبا پرچ­‌ها و اتصالات باکیفیت و مرغوبی باید داشته باشند تا با دوام بمانند.
ابعاد ریل چرخدار در حالت استاندارد برای یک لنگه درب، 50*50 و ابعاد مقاطع درب 50*30 می باشد.

در آکاردئونی به وسیله یک قفل کتابی بسته میشود. اما امکان قرار دادن هر گونه قفلی بر روی آن وجود دارد.
اما از لحاظ امنیتی بهترین انتخاب قفل کتابی است که باز و بسته کردن آن به راحتی انجام میگیرد و سارقان هم برای شکستن و آسیب رساندن به در نیاز به تجهیزات پیشرفته و زمان زیادی دارند.


این درب های کشویی آکاردونی فضای بسیار کمی را اشغال میکنند و نسبت به کارایی که دارند بسیار قابلیت بالایی دارند.
درهای ریلی براحتی توسط یک قفل کتابی بسته میشوند و باز و بسته کردن آن براحتی انجام میپذیرد.

در آکاردئونی جدا از درب منزل مسکونی شما ساخته میشود و خود این یک ویژگی و مزیت یزرگ به حساب می آید چرا که امنیت را بالا میبرد و سارق برای ورود قبل از باز کردن در اصلی باید زمان زیادی را صرف باز کردن حفاظ ریلی مورد نظر شما بکند.

همین ویژگی در آکاردئونی را به نسبت درب ضد سرقت ارجح تر ساخته است و جدا از اینکه به درب اتصال ندارد، فضای بسیار کمی را اشغال میکند و بر روی ریل به راحتی باز و بسته می گردد.


علاوه بر جنبه محافظتی درب ها نمای زیبایی به جلوی خانه شما می دهد.
یکی دیگر از ویژگی ها بدلیل ریلی بودن آن صدای خیلی کمی دارند و هیچ گونه آلودگی صوتی ایجاد نمیکنند.

حفاظ آکاردئونی

خرید اینترنتی درب آکاردئونی

برای خرید اینترنتی این دسته از درب ها پس از مشاهده لیست قیمت محصول مورد نظر و مقایسه آن با بقیه شرکت ها میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا وقتی برای بازدید از درب خانه شما معین کنند.

پس از آن با اعزام کارشناس مربوطه به محل و پس از اندازه گیری درب خانه بهترین نوع درب به شما پیشنهاد می شود و شما حفاظ مورد نظر را انتخاب می نمایید.
سپس محصول سفارش داده شده ساخته میشود و طی مدت زمان کمی آماده ارسال می گردد.
پس از آن محصول نهایی به محل فرستاده خواهد شد و توسط افراد مجرب و با سابقه طی کمترین زمان نصب خواهد شد.

منظور از خرید اینترنتی به این معناست که شما می‌توانید با تماس برقرار کردن از طریق سایت تمامی ابهامات خود در رابطه با خرید این محصول را برطرف نمایید. سپس با انواع مختلف این محصول آشنا شوید و به اطلاعات کاملی از این طریق دست پیدا کنید.

سپس کارشناس به محل اعزام می‌گردد و حین انجام کار پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهد بود. و با این کار دیگر نیاز نیست تا وقت زیادی را صرف پیدا کردن مغازه کنید و اقدام به خرید محصول نمایید چرا که به صورت مجازی میتوان درب را تهیه کرد.

خرید کردن به صورت اینترنتی حسن بزرگی که دارد این است که شما می توانید نمونه کار های قبلی شرکت را ملاحظه نمایید و از کیفیت کار چه در مرحله ساخت و چه در مرحله نصب آگاهی کاملی پیدا کنید.

درب آکاردئونی محصولی است که پیدا کردن محلی برای خرید این درب آکاردونی کار آسانی نمی باشد چرا که محل شناخته شده ای به منظور فروش این دسته از درب‌ها وجود ندارد و زمان زیادی باید صرف پیدا کردن درب مورد نظر خود نمود و باز هم نمی‌توان مطمئن بود که دقیق به آن چیز که می خواهید دست پیدا کنید.

اما با فراهم آوردن خرید هر محصولی حتی حفاظ آکاردئونی مشتریان میتوانند به سهولت محصولی که در نظر دارند خریداری کنند و خریدی ایده آل و بی نقصی را تجربه کنند.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید درب های آکاردئونی حتما با یک کارشناس مشورت کنید تا با توجه به نیاز شما و محل مورد نظر، شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کند.

درب آکاردئونی کوره ای

ساخت حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی محصولی است که فضای کمی را اشغال میکند اما آن هم به دلیل ریلی بودن این دسته از درب ها می باشد.
مهم ترین عنصر به کار رفته در این نوع از درب ها، تسمه های موجود در آن می باشد که آن هم به وسیله دستگاه برش به قطعات مختلف بر حسب نیاز تقسیم میشوند.

در مرحله بعد این تسمه های به کار رفته در حفاظ به وسیله پین های فلزی به یکدیگر متصل میشوند و زاویه این اتصال به نحوی است که جسم صلب نخواهد بود و قابلیت باز و بسته شدن دارد.

در نهایت این تسمه های به هم متصل شده درون قابی فلزی قرار میگیرد که در محور عرض به راحتی بر روی ریل باز و بسته خواهد شد.

بیشتر مواد تشکیل دهنده درب های آکاردئون از جنس فلز و آهن می باشند و به همین علت مقاومت و استحکام بالایی دارند.
کیفیت این مواد مصرفی اهمیت بسیار بالایی دارد و اگر از مواد بی کیفیت و درجه دوم استفاده شود محصول نهایی از ضریب مقاومت کمتری برخوردار است.

گفتنی است به دلیل اینکه این محصول در حجم و ابعاد بزرگ ساخته می شود در حین ساخت به مراتب باید حمل گردد و در کنار حجم بالای آن وزن کمی هم ندارد مرحله ساخت چندان کار آسانی به شمار نمی رود اما افراد مجرب و کاربلد در این حیطه میتوانند از این سختی کار بکاهند و بر حسب تجربه ای که دارند محصول را در زمان کمتر آماده نصب نمایند.

ساخت حفاظ آکاردئونی نیاز به وسایل پیشرفته و به روز دارد تا بتوان در نهایت بهترین محصول را برای مشتریان عزیز تهیه کرد.

خرید غیرحضوری درب آکاردئونی

شما مشتریان عزیز می توانید که درب آکاردئونی مورد نظر خودتان را سفارش دهید و سپس طی کمترین زمان محصول نهایی آماده نصب خواهد شد.
فقط کافیست با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان فروش به صورت رایگان در این باره مشورت نمایید

موارد استفاده حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی نوعی حفاظ کشویی می باشد که در جلوی درب ورودی خانه شما قرار می گیرد و به عنوان لایه دوم محافظتی قبل از درب اصلی واحد شما قرار میگیرد و باعث افزایش امنیت محل مورد نظر شما می گردد.

بیشترین استفاده درب های کشویی جلوی درب واحد های خانه می باشد اما از این نوع درب ها برای برقراری امنیت در مراکز تجاری ،درب پارکینگ ، مغازه، انباری، گاراژ و حتی کارگاه ها استفاده می شود و بسیار کاربردی میتواند باشد.

به دلیل طراحی خاص درب های کشویی و باز بودن دست مشتری برای سفارش با ابعاد مختلف امکان نصب و پیاده سازی این درب در مکان هایی که ذکر شد به راحتی وجود دارد و هیچ گونه مشکلی نخواهد داشت و فرآیند نصب آن به همان روش می باشد.

اما برای مراکز تجاری و مکان هایی که احتمال دستبرد زدن به آن ها بیشتر است بهتر است از مدل درب هایی استفاده شود که ضریب امنیت بالایی داشته باشند تا دچار بروز مشکل نشود.

حفاظ آکاردئونی از آنجایی که جای کمی را اشغال می کند و بسیار راحت قابلیت استفاده دارد و در همه مکان هایی که ذکر شد قابل نصب می باشد به همین دلیل محبوبیت بالایی دارد و زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورت خرابی این درب و گیر کردن لولا و حرکت نکردن ریل به راحتی قابل تعمیر می‌باشد و برطرف کردن این مشکل به هیچ وجه کار سخت و پیچیده ای نخواهد بود.

و نکته مثبت آن عمر مفید بلند مدت این دسته از درب‌ها میباشد چرا که خیلی کم به مشکل بر خواهند خورد و هنگام بروز مشکل و سپس تعمیر آن باز هم مدت زیادی کارایی خواهد داشت و خراب نخواهد داشت.

یکی دیگر از محل هایی که استفاده از حفاظ آکاردئونی به شدت توصیه می شود و نصب این محصول می‌تواند کارایی بالایی داشته باشد انبارها است. چرا که همواره انباردارها با مشکل دستبرد خوردن اجناس گران بهای خود دست و پنجه نرم می کنند و این موضوع به یک معضل بزرگ برای آن ها تبدیل شده است.

استفاده از حفاظ برای همچین جایی که داخل آن محصولات گرانبهایی قرار دارد و در رابطه با کسب و کار آن فرد است و شاید تمام دارایی آن فرد است به شدت ضروری می باشد و این امر می‌تواند راه حل مناسبی برای برقراری امنیت همچین مکانی باشد.

درب آکاردئونی داخلی

درب آکاردئونی داخلی بیشتر به منظور جداسازی فضای داخل خانه یا واحد مورد نظر استفاده می گردد. به فرض مثال برای پارتیشن بندی و ایجاد اتاقک های کوچک در محیط کار و بخش های اداری کاربرد زیادی دارد.
بجای کشیدن تیغه و دیوار کشی برای ایجاد اتاقک ها می توان از حفاظ آکاردئونی داخلی استفاده نمود چرا که بدین ترتیب می شود در هزینه صرفه جویی کرد.

جدا از بحث هزینه که بسیار به صرفه خواهد بود، باعث میشود تا دیگر درگیر دیوار کشی و زمان صرف شده برای این کار و دردسر آن نشود و با استفده از این محصول غیر صلب به راحتی محل اداری یا شرکت خود را طراحی نمایید.
جدیدا استفاده از این نوع درب های آکاردئونی داخلی رواج پیدا کرده و بسیار بروز و جدید می باشد.
به همین دلیل می تواند به زیبایی محل مورد نظر شما بیافزاید البته به مدل انتخابی شما دارد و باید رنگ و مدلی را انتخاب نمود که با محیط شرکت و یا حتی بیزینس مورد نظر همخوانی داشته باشد.

نکته ای که باید توجه داشت این است که اکثر درب های آکاردونی داخلی از جنس چوب و MDF هستند پس طبیعی است که جنبه حفاظتی این محصول چندان کارایی خاصی ندارد و موارد استفاده آن تنها برای مواردی می باشد که در بالا ذکر شد.
برای حفاظت و ایجاد امنیت تنها درب های آکاردئونی فلزی کاربرد دارد و بقیه درب ها از نظر جنس از لحاظ امنیت ضریب بالایی ندارد.

حفاظ آکاردئونی کوره ای

مدت زمان تحویل نرده کشویی

از زمان تماس حاصل کردن و اجرای نهایی نرده کشویی مدت زیادی طول نمیکشد و شاید در عرض کمتر از چهار روز پروسه خرید محافظ به راحتی به پایان برسد.
البته باید توجه داشت که همین مدت به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد. به فرض مثال حجم کار مورد نیاز شما یا همان تراکم درب سفارش داده شده حائز اهمیت است. و بدیهی است که هر چقدر درب مورد نظر سنگین تر باشد باید کار بیشتری روی آن صورت گیرد و زمان بیشتری صرف آن میشود اما مدت آن خیلی تفاوت ندارد.

تنها برای خرید لازم است که تماس حاصل فرمایید سپس کارشناس مربوطه برای اندازه گیری ارتفاع درب به منزل اعزام می گردد و شرایط را بررسی میکند سپس بر اساس نیاز شما درب ساخته میشود و در ادامه آماده تحویل و نصب میشود.

به طور کل ساخت نرده کشویی نیز کار زمان بری نخواهد بود اما به دلیل اینکه در چند مرحله باید انجام پذیرد و زمانی هم بابت خشک شدن رنگ صرف خواهد شد همین چند مورد به مدت کمی تایم گرفته خواهد شد.

زمان کلی و تخمین زده شده سفارش نرده کشویی تا تحویل و نصب در بیشترین حالت 7 روز کاری و به طور متوسط طی 1 هفته کار انجام خواهد شد و پروسه خرید به پایان خواهد رسید.

نصب نرده حفاظ های اکاردیونی

پس از بدست آوردن ابعاد و اندازه­ ی چارچوب و پس از دریافت پیش فاکتور برای اطلاع از قیمت نرده حفاظ آکاردئونی ، پروفیل‌های درب آکاردئونی و خود در متناسب با ابعاد مدنظر خود را سفارش دهید.(قیمت روز 4 مهر 1401)

در مرحله ­ی بعد، چارچوب درب آکاردئونی بر روی چارچوب در ورودی جوش داده­ می­شود و قسمت آکاردئونی بر روی ریل‌های چرخ‌دار نصب می‌شود.

لازم به ذکراست نصب حفاظ آکاردئونی کار زمان بری نمی باشد و انجام این کار منوط به حضور داشتن افراد متخصص و مجرب این کار می باشد چرا که این دسته از درب ها از لحاظ وزنی سنگین می باشند و جا به جایی آن کار هر کسی نیست.

نصب سریع حفاظ و وقتگیر نبودن آن ها صرفا به دلیل این است که محافظ آکاردئونی از پیش ساخته شده است و تمامی مراحل ساخت را پشت سر گذاشته است.
تنها زمانی که صرف میشود برای قرارگیری آن بر روی ریل درب آکاردونی است که همین وجود ریل باعث میشود تا درب به راحتی باز و بسته شود بسیار روان باشد.

زمان تقریبی نصب حفاظ آکاردئون نیم ساعت تا یک ساعت می باشد که باز هم به عوامل زیادی بستگی دارد ولی حدود زمان صرف شده آن به همین مقدار می باشد.

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی در تهران

درب آکاردئونی را میتوانید در سریع ترین زمان در تهران استفاده نمایید. شهروندان تهران میتوانند تنها با یک تماس محصول مورد نظر خود را سفارش دهند. و برای تهران ارسال کارشناس به درب خانه به صورت رایگان می باشد.
به این ترتیب کارشناس برای اندازه گیری درب محل مورد نظر که قرار است. درب آکاردئون بر روی آن نصب گردد به محل اعزام میگردد.

پس از اندازه گیری های انجام شده بر اساس آن ابعاد در آکاردئونی ساخته می شود. و پس از انتفال به جلوی درب خانه نصب می گردد.
لازم به ذکر است که زمان بازدید به صورت توافقی می باشد. و در یک زمانی معین و مقرر می گردد.
انجام این کار فقط در زمان تایم کاری امکان پذیر است. و سعی میشود که به طور دقیق در تایم هماهنگ شده بازدید انجام پذیرد.

در کل مجموعه آهنگر در تلاش است تا بتواند این امکان را برای همه هم وطنان عزیز فراهم آورد. تا در اقسا نقاط کشور بتواند محصولات خود را ارائه دهد. در این صورت این امکان وجود دارد که همه افراد بتوانند تنها با یک تماس حتی از راه دور نیز بتوانند امنیت را برای خانه خود به ارمغان آورند.

با این تهرانی های عزیز می توانند پس از مشورت با بخش فنی از بازدید رایگان توسط کارشناسان مجرب این کار برای اندازه گیری درب خانه و بررسی نهایی بهره مند شود.

درب کشویی آکاردئونی
درب کشویی آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی دست دوم

حفاظ آکاردئونی دست دوم نیز همانند بقیه اجناس دست دو و کارکرده بازار داغی دارد و به راحتی میتوان در برخی از سایت ها برای خرید و فروش اقدام کرد درب ریلی نیز از این قائله مستثنا نیست. البته به دلیل حجم درب حمل و نقل درب کار ساده ای نمی باشد.

اما نکته ای که بسیار مهم است و باید به آن اشاره کرد این است که آیا این حفاظ ها استحکام و استقامت اولیه را دارا هستند؟
آیا هم چنان میتوان آنها را با نمونه نو آن مقایسه کرد؟

این حفاظ ها قابلیت این را دارند که از چهارچوب درب قدیمی جدا شوند و بر روی چهارچوب در جدید نصب گردند اما نکته ای که باید توجه داشت این است که در هنگام جداسازی حفاظ ، حمل ونقل آن و پیاده سازی بر روی درب مورد نظر از آنجایی که بسیار ظریف و حساس هستند ممکن است آسیب ببینند و دچار استهلاک بالا گردند.

جدا از این مسئله محصولی که برای بار دوم قرار است استفاده گردد و اگر آن محصول از سری محصولات محافظتی باشد ممکن است زودتر آسیب ببیند و خراب شود.
به همین دلیل توصیه می گردد در هنگام استفاده از درب از نو و دست اول آن استفاده شود. بالاخره در گذر زمان هر محصول ممکن است آسیب ببیند و یا همین حفاظ ضربه سختی به آن وارد شود.

مهم ترین مسئله هنگام خرید درب آکاردئونی دست دوم از فردی غریبه به هیچ وجه نمی توان مطمئن بود که آیا محصول آسیب دیده یا خیر.
ممکن است سارق به داخل آن دیلم وارد کردن و پین های آن شل شده و یا به هر روش مختلفی دیگری بعث شده باشد تا درب استحکام اولیه را ندشته باشد.
امکانش هست فروشنده با سفت کردن آن ها به طور موقت این عیب را پوشانده باشد و مانع مشخص شدن آن شود اما بعد از خرید و در مدت زمان کوتاهی مشکل اصلی نمایان گردد و ضرر بزرگی برساند.
به همین دلیل اگر قصد خرید به صورت محصول دست دو را دارید توصیه می گردد از فرد قابل اعتماد و مطمئن خریداری شود.

نتیجه میگیریم که حفاظ آکاردئونی دست دوم استقامت اولیه را دارا نیستند و نمیتوانند مثل اول روی آن ها حساب باز کرد چرا که دیگر کارایی درب نو را دارا نیستند و با گذر زمان فرسوده تر خواهند شد و کارایی خود را از دست میدهند.

حفاظ آکاردئونی ارزان

حفاظ آکاردئونی محصولی است که باعث برقراری امنیت منزل مسکونی شما می شود و همین امر باعث میشود تا بحث قیمت و هزینه به عنوان الویت اول تلقی نشود.

اما در شرایط فعلی و با شرایط اقتصادی در حال حاضر باید خرید حفاظ یا هر محصول دیگر مقرون به صرفه باشد و در قیمت تمام شده آن صرفه جویی شود.
به همین دلیل توصیه می گردد در هنگام خرید دربهای آکاردئونی جنس را از لحاظ قیمتی مقایسه نمایید تا به هیچ وجه محصول مورد نظر خود را با قیمت بالاتر از حد نخرید.

قیمتی نهایی حفاظ و محصولاتی از این دسته به متغیرهای زیادی بستگی دارد و به این صورت نیست که بتوان قیمت پایه و مشخصیی برای آن وضع کرد به همین دلیل باید توجه داشت که هزینه نهایی بر حسب سفارشات و میزان امنیت لازمه برای حفاظ به چه ترتیب خواهد بود و در نهایت به چه میزان هزینه بر می باشد.

صنایع فلزی آهنگر در تلاش است که با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب و ارزان این امکان را برای همه هم میهنان عزیز فراهم آورد تا به راحتی بتوانند محصول مورد نظر خود را تهیه نمایند.

قیمت درب آکاردئونی دیجی کالا

فروش درب آکاردئونی امروزه به روش های بسیار ساده تری انجام می پذیرد و دیگر نیاز به پیدا کردن محلی برای فروش این دسته از درب ها وجود ندارد.
چرا که مشتریان عزیز می توانند تنها با یک تماس درب آکاردونی خانه خود را سفارش دهند و در اسرع وقت آن را تحویل بگیرند.

انجام این امر توسط سایت های معتبر انجام می‌پذیرد. صنایع فلزی آهنگر نیز در تلاش است که با ارائه خدمات به مشتریان عزیز خریدی آسان را فراهم آورد.
دیجی کالا دیگر سایتی خواهد بود که این امکان را فراهم می آورد و شما میتوانید قیمت درب های آهنگر را با بقیه سایت ها مقایسه نمایید و در نهایت به مقرون به صرفه بودن محصولات آهنگر پی خواهید برد.

درآکاردونی همیشه یک گزینه جذاب برای افزایش امنیت منازل مسکونی بوده است. با توجه به اینکه این نوع درها در مقایسه با درهای ضد سرقت ارزانتر هستند، گزینه مقرون به صرفه‌تری همیشه بوده اند. در آکاردونی را امروزه می‌توان یکی از پرطرفدارترین نوع درها برای افزایش امنیت دانست به گونه ای که شما به راحتی میتوانید در فضای اینترنت آن را مقایسه و بررسی کنید.

نصب حفاظ آکاردئونی نسبت به سایر حفاظ ها و روش­های امنیتی دیگر آسان­ تر و همچنین کم هزینه­ تر می­باشد.
به یاد داشته باشید تا جوشکاری آن­ را به یک جوشکار ماهر بسپرید تا به آسانی صاحب یک درب آکاردئونی و یک محافظ ایمن شوید.

می­توانید برای مکان­‌هایی با مساحت کم، از درب­‌های یک لنگه و برای محوطه ­های باز و مساحت‌های بزرگ­تر از درب­‌های دولنگه استفاده کنید.
درب های آکاردئونی یک لنگه و دولنگه که دارای سیستم سخت ­افزاری قفل و لولا می­باشند، اغلب از لحاظ تامین امنیت، عملکرد قابل قبولی دارند و ضریب امنیت بالایی را دارا هستند.

قرار گیری و نصب این سیستم سخت افزاری قفل و لولا بر عهده ما و بسته به خواسته شما مشتریان عزیز تعبیه میشود که در نهایت باعث افزایش امنیت محل مورد نظر شما میگردد.

تا به اینجا به طور کلی درب‌های آکاردئونی را مورد بررسی قرار دادیم، اکنون با اطلاعاتی که بدست آوردید اگر قصد خرید درب های آکاردیونی و افزایش امنیت محیط و فضای داخلی آپارتمان خود را دارید، همچنین برای دریافت اطلاعات جانبی و قیمت ها (حفاظ روی دیوار، حفاظ شاخ گوزنی، درب آکاردئونی، درب فلزی، نرده راه پله، در آکاردونی، نرده بالکن و حفاظ پنجره و…) می توانید با شماره تلفن­ های شرکت تماس گرفته و یا در پلتفرم‌های واتساپ و تلگرام پیام دهید تا از مشاوران و متخصصان شرکت، در انتخاب بهترین و مناسب‌ترین محصول راهنمایی های لازم را بهره­ مند شوید.

در مجموع خرید و نصب در آکاردئون نسبت به مزایایی که دارد و میزان امنیتی که ایجاد می کند بسیار به صرفه می‌باشد و سهل انگاری برای اقدام این کار ممکن است در آینده دردسر ساز شود چرا که دستبرد زدن به خانه ای که از لوازم مورد نیاز امنیتی استفاده نکند آسیب پذیر تر خواهد بود.

tinyurl.comshorl.comv.htyun.ir
bit.lygg.ggrb.gycutt.ly
opizo.com
is.gdb2n.ir1ea.ir
لینک های کوتاه مطلب

https://bit.ly/2QEshkd

سوالات متداول

هزینه حمل و نصب درب آکاردئونی چقدر است؟

حمل و نصبدرب آکاردئونی صنایع فلزی آهنگر در تهران و اطراف رایگان می باشد

درب آکاردئونی در چه رنگ هایی است؟

مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته

زمان تحویل درب آکاردئونی چند روز است؟

7 روز کاری

آیا نصب درب اکاردئونی به دیوار آسیب می زند؟

خیر، نصب حفاظ آکاردئونی با دقت بسیار و توسط تیم نصب مجرب انجام می شود و هیچ آسیبی به دیوار و درب آپارتمان وارد نمی شود

22 دیدگاه دربارهٔ «درب آکاردئونی ⭐️ لیست قیمت 4 مهر 1401»

 1. سلام
  يك كارگاهرمكانيكي در پاكدست دارم كه ميخوام جلوش درب كشويي يا همين اكارديوني بزنم
  دهنه ي كار ٣ متر در ارتفاع ٣/٢ متره
  اول ميخاستم درب ريموت دار بزنم كه متاسفانه قيمتش خيلي زياد ميشد و من بودجه م محدوده
  دوستانم بهم پيشنهاد درب اكارديوني دادند و من در گوگل جست و و كردم و به شركت شما برخوردم
  ايا براي اين دهنه با اين ارتفاع امكان نصب درب اكارديوني وجود دارد؟
  هزينه ي ان براي طرح سه گل لوزي چهار خم چند تومن در مياد؟
  و هزينه ي حمل و نصبش تا پاكدشت چن تومن ميشود؟
  ممنون ميشم من رو راهنمايي كنين

  1. سلام‌و عرض ادب خدمت شما اقای قلی زاده
   امیدوارم‌ حالتون خوب باشه
   برای نصب خفاظ اکاردیونی بر روی این متراژ حتما قبلش بابد از پروژه بازدید بشه و شرابط پروژه سنجیده بشه و سپس نطر نهایی در مورد نصب حفاظ اکاردیونی داده بشه
   برای رزرو‌ وقن بازدید می تونین با شماره ی ۰۹۱۰۷۵۰۰۰۹۳ تماس بگیرید و وقت بازدید برای خودتون رزرو بفرمایید و همچنین درخواست لیست قیمت انواع مختلف حفاظ اکاردیونی رو بکنین تا براتون همکارانم ارسال کنند
   هزینه ی حمل و نصب هم با توجه به شرایط درب متفاوت است
   همه ی هزینه ها بعد از بازدید محاسبه شده و اعلام می شوند
   ممنونم از همراهی شما
   روز خوبی داشته باشید

 2. سلام خسته نباشید
  ببخشید روش نصب درب های اکاردیونی به چه صورت است
  این حفاظها به کجا جوش داده میشند
  و اینکه اگر جوشکاری انجام میشه بعد از جوش کاری جای جوش ها با چی پوشانده میشه؟
  اصلا پوشانده نیشه یا به حال خودش رها میشه؟
  ممنون میشم توضییحاتی در مورد نحوه ی نصب این خفاظ ها بهم بگین
  و اینکه من ساکن فردیس کرج هستم
  ایا در مرج هم نمایندگی دارید
  یا کسی که محصولات شما رو بفروشه
  و اینکه هزینه ی حمل و نصب و بازدید تا کرج چگونه محاسبه میشود
  و اگر درخواست کنیم می تونین رنگ کرم برای ما بزنین ؟

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما اقای مقیمی عزیز
   امیدوارم حالتون خوب باشه
   نصب درب اکاردیونی با توجه به شرایط پروژه ی شما متفاوت است ولی اکثرا یا درب به چهار چوب درب جوش داده می شود و یا با میلگرد به دیوار پین می شه
   بعد از نصب در قسمت هایی که جوش داده می شه با رنگ لکه گیری می شوند
   برای کرج و‌تهران بازدید و نصب به صورت کاملا رایگان انجام‌ می شود
   و‌توسط خود شرکت انجام می شه
   برای اطلاعات بیشتر و‌مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر با شماره ی 0910750093 تماس بگیرید
   ممنونم از همراهی شما

   روزتون بخیر

 3. ناصر زاده

  سلام منزل من واقع در خیابان خورشید تهران می باشد و من می خواهم برای درب واحدمون از حفاظ های آپارتمانی شما استفاده کنم بهترین پیشنهادی که در رابطه با حفاظ آکاردئونی میتونید به من بدین چه پیشنهادی است چه حفاطب باید انتخاب کنیم که ایمنی کافی داشته باشد و هم به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد آیا امکان نصب در در ۴۸ ساعت آینده برای شما امکان دارد و اینکه نصب در کلا چقدر زمان می‌برد چون من می‌خواهم مرخصی بگیرم برای نصبش
  لازمه که بدونم چقدر طول میکشه تا مرخصی ساعتی بگیرم و من رنگی که می خوام رنگ مشکی هست آیا رنگ مشکی جز رنگ بندی شما می باشد و اینکه از چه رنگی استفاده می کنید و میخواستم بدونم که روش نصب اینه حفازها به چه صورت میباشد آیا آسیبی به درب اصلی مان میزنه و اینکه در رابطه با جای قفلش ممنون میشم بهم توضیح بدین که چند تا جای قفل روی در قرار می‌گیرد

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای ناصر زاده عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه
   حفاظ آکاردئونی ما در سه مدل دو گل لوزی سه گل لوزی و چهار گل لوزی تولید می‌شود که ایمن‌ترین آنها چهار گل لوزی می باشد و اما بهینه ترین گزینه از لحاظ ایمنی و همچنین قیمتی طرح سه گل لوزی چهار خم می باشد که محبوب ترین درب ما در صنایع فلزی آهنگر می باشد به صورت پیش فرض دو عدد جای قفل آویز روی درب قرار دارد که یکی از بالا و دیگری از پایین هست و یکی از جای قفل ها از داخل می باشد که می توانید از داخل منزل نیز آن را قفل بفرمایید که برای آن استفاده می کنیم رنگ کوره ای الکترواستاتیک است که می توانید بین رنگ های مشکی قهوه ای مسی و سفید انتخاب داشته باشید اگر اندازه‌های در بتون در کارخانه موجود باشد در ۴۸ ساعت آینده برای نصب دمتون می‌رسد و اگر موجود نباشه ۷ روز کاری زمان میبره تا آماده بشه تا بیام براتون نصب و انجام دهد نصب در حدود ۳۰ دقیقه زمان می بره و نصب در به این صورت که به چهارچوب درب اصلی جوش داده میشه و اگر چارچوب تون چوبی باشه به دیوار پین میشه و هیچ آسیبی به درب نمی زنه ممنونم از اینکه ما رو همراهی کردیم روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 4. سلام خسته نباشید
  مدیر یک ساختمان ۴ طبقه هستم که در هر طبقه آن سه واحد وجود دارد که می‌خواهیم روی درب های این واحدها خفاظ از نوع آکاردئونی نصب کنیم پس از اینکه در گوگل جستجو کردم با سایت شما رو به رو شدم و خواستم سفارشم را از طریق سایت شما انجام بدهم
  برای اینکه سفارشم رو ثبت کنم باید با چه شماره ای تماس بگیرم و اینکه مراحل کار به چه صورت هستش پرداخت ها به چه صورت هست آیا برای ۱۲ واحد تخفیف هم لحاظ می‌کنید یا خیر ممنون میشم جواب من رو بدین به من رو راهنمایی کنید تا بتونم بهتر تصمیم بگیرم و مزاحم شرکت شما شوم برای خرید دربهای آکاردئونی روزتون بخیر باشه بدرود

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای امینی عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه
   برای سفارش درب های آکاردئونی میتوانید با شماره 0910750093 تماس بگیرید و آدرستون رو محبت کنید تا کارشناسان برای بازدید خدمت شما برسند و همچنین برای دریافت لیست قیمت و نمونه ها می توانید شماره تلگرام و واتساپ خود را به کارشناس فروش مو بدهید تا براتون آنها را ارسال کنند بازدیدمون برای تهران به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود و شما می‌توانید از این خدمات بهره مند شوید برای ۱۲ تا درب آکاردئونی هم برای جزئیات تخفیف و طرح هایی که شرکت در نظر گرفته می توانید با کارشناس فروش ما صحبت بفرمایید هزینه حمل و نصب به صورت کاملاً رایگان انجام می شود هر سوالی که داشتیم ما در خدمتتون هستیم امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 5. بین دربهای آکاردئونی شرکت شما کدام یک از ایمنی بیشتری برخوردار هستند و کدام در است که به لحاظ اقتصادی هم مقرون به صرفه درمیاد و بهترین و پرطرفدارترین درب مجموعه شما می باشد و اینکه وزن درب ها حدوداً چقدر هستش آیا به راحتی باز و بسته می شه و در هنگام باز و بسته شدن سر و صدا ایجاد نمی کند چون این مسئله برای ما بسیار مهم هستش و اینکه آیا امکان داره روی درب آکاردئونی قفل آویز قرار نگیرد و به جای اون سه تا جای قفل مخفی قرار بگیره که بتونیم قفل ها را داخل اون قرار بدیم و امکانش هست که شما برای ما قفل نذارید و ما خودمون قفل را با توجه به ابعادی که میدید تهیه کنیم و وقتی نصاب تون اومد بگین که داخل جای قفل مخفی برای ما جوش بدهند ممنون میشم اگر من رو راهنمایی بفرمایید تا بدونم چه کار کنم

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای شاهگلی عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه در هایی که ما در صنایع فلزی آهنگر تولید می‌کنیم در مدل‌های دوگل لوزی سه گل لوزی و چهار گل لوزی تولید می‌شوند که ایمن ترین در بمون چهارگل لوزی می باشد ولی بهینه ترین گزینه بین دربها طرح سه گل لوزی چهار خم می باشد که به لحاظ ایمنی و هم قیمتی بسیار مناسب است و جزو محبوبترین دربهای می باشد که در سال گذشته بیشترین فروش را داشته برای باز و بسته شدن درب به راحتی این کار انجام می‌شود و به هیچ عنوان سروصدا ایجاد نمی‌کند به صورت پیش‌فرض دو تا جای قفل آویز روی درب قرار می‌گیرد که اگر مشتری نخواهد آن قفل ها قابلیت حذف شدن را دارد قفل مخفی هم روی در قرار می‌گیرد که هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه می‌شود و امکان تهیه قفل توسط خود مشتری وجود دارد فقط باید قبلش اندازه ها را از کارشناسان بگیرید و تمام اندازه ها قفلی که می خواهید را تهیه بفرمایید برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 0910750093 تماس بگیرید و آدرستون و محبت کنید که کارشناسان برای بازدید خدمتتون برسد بازدید به صورت کاملاً رایگان برای تهران و اطراف تهران انجام می‌شود روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 6. سلام و عرض ادب من یک تراس دارندم که می‌خواهم برای اون از دربهای آکاردئونی شما استفاده کنم بعد از تحقیق و پرس و جوهای فراوان به من گفتند طرح سه گل لوزی حفاظت و ایمنی کافی رو داره آیا شما طرح سه گل لوزی چهار خم تولید می کنید و قیمت آن به چه صورت هستش برای دریافت لیست قیمت من باید با چه شماره ای تماس بگیرم و من منزلم در کرج هست آیا برای کرج هم خدمات رو خودتون انجام می دید و یا عامل فروش یا نمایندگی داریم که من تماس بگیرم و بیام برای ما اندازه ها رو بزنن و حمل آن به چه صورت هستش در مورد هزینه‌ها ممنون میشم توضیح بدین درب من حدود یک متر و بیست و پنج در دو متر و ۹۰ هست

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای سیاهپوش عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه
   طرح سه گل لوزی ۴ خم یکی از ایمن تر این در هایی است که بسیار مقرون به صرفه می باشد و هم به لحاظ ایمنی امنیت بسیار بالایی دارد و یکی از پیشنهادهای ما به مشتریان در آهنگر درب سه گل لوزه ۴ خم می باشد که رنگ آن به صورت کوره ای الکترواستاتیک است که بین رنگهای سفید مشکی قهوه‌ای و مسی می توانید انتخاب بفرمایید برای تهران و کرج بازدید آن به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود که کارشناسان خدمتتون می‌رسند و اندازه های دقیق را برداشت می‌کنند و می توانید از مشاوره ایشان هم استفاده بفرمایید برای تعیین وقت بازدید می توانید با شماره 0910750093 تماس بگیرید و برای دریافت لیست قیمت هم با شماره ای که خدمتتون گفتم یا تماس بگیرید یا روی تلگرام و واتساپ پیام بفرستید تا براتون لیست قیمت ارسال شود و هزینه حمل برای کرج رایگان نمی باشد که برای اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره تماس بگیرید و با کارشناس فروش ما در مورد جزئیات صحبت بفرمایید ولی هزینه نصب و بازدید به صورت کاملاً رایگان انجام می شود و می توانید از این خدمات استفاده کنید که روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 7. سلام منظور از طرح دو گل لوزی سه گل لوزی و چهار گل لوزی چه میباشد آیا خیلی تفاوت دارد با همدیگه
  و کدام یک ایمنی بیشتری دارد
  و اینکه می‌گوییند سه گل لوزی ۴ خم منظور از این چهار خم چی میتونه باشه
  و چه کمکی در مقاومت در و جلوگیری از سرقت اون میکنه
  و با توجه به اینکه در به ما قرار بود در یک جای قرار بگیره که کاملا سرپوشیده است و یا نور خورشید و آفتاب و بارش باران در کار نیست آیا همون رنگ روغنی استفاده کنیم بهتر نیست که هزینه بیاد پایین تر
  شما چه پیشنهادی به ما می کنید بین این درب ها یی که معرفی کردید کدام در بهترین نوع درب می‌باشد و مقرون به صرفه هست و میتونه امنیت منزل ما را برقرار کنه

  1. با عرض ادب خدمت شما جناب آقای جعفری عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه منظور از دو گل لوزی سه گل و چهار گل تعداد لوزی هایی است که در در استفاده شده و شما وقتی از روبه رو در رو نگاه می کنید متوجه این لوزی ‌ها خواهید شد درب سه گل لوزی هم یکی از بهترین درب هایی می باشد که در صنایع فلزی آهنگر تولید می شود و خم های بین لوزی ها باعث ایجاد امنیت و مقاومت بیشتر است که هم زیبایی در را افزایش می‌دهد و هم باعث می‌شود که به راحتی توسط ابزار آلات بریده نشود رنگ هایی که ما در تولید درب ها استفاده می‌کنیم رنگهای کوره ای الکترواستاتیک می باشد که از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند که بین رنگ سفید مشکی قهوه ای و و مسی می توانید انتخاب فرمایید و متاسفانه ما رنگ روغنی نداریم و اصلا به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم چون دچار زنگ زدگی می شود دربی که به مشتریان پیشنهاد میکنیم درب ۳ گل لوزب ۴ خم می باشد که امنیت بسیار بالایی دارد ممنونم از همراهی شما روز خوبی داشته باشید خودت کردی

 8. سلام خسته نباشید به تازگی از ساختمان ما دزدی شده که بعد از این اتفاق من تصمیم گرفتم برای خانه خودم که در طبقه دوم این ساختمان هست حفاظ نصب کنم
  که پلیسی که به ساختمان آمده بود گفته بود از حفازهای آکاردئونی و یا حفاظ های لولایی برای دربهای منزل خود استفاده کنید
  می خوام بدونم کدوم یکی از این حفاظت و امنیت بیشتری داره و آیا قیمتشون یکیه و اختلاف قیمتی که با همدیگه دارند چقدر هستش
  شما خودتون کدوم در بیشتر پیشنهاد می‌دهید درد لولایی ایمنی بیشتری دارد و یا حفاظ های آکاردئونی
  و اگر بخواهیم از این منزل جابجا بشیم آیا امکان داره که در رو با خودمون برداریم و ببریم و در جای جدید نصب کنیم آیا امکان کوچک یا بزرگ تر کردن درب وجود دارد توسط شرکت شما و من رنگی که می خواهم کرم استخوانی هستش آیا شما این رنگ جزء رنگبندی شما قرار میگیره ممنون از شما و مطالب خوب و ارزنده تون موفق و موید و پیروز باشید

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای معین عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه متاسفم برای اتفاقی که در ساختمان شما افتاده است و امیدوارم که این اتفاق برای شما و نه برای هیچکس دیگه نیافته
   دربهای آکاردئونی و درب های لولایی ما از ایمنی بسیار بالایی برخوردار هستند که با توجه به شرایط پروژه می‌توان گفت که کدام برای درب شما مناسب تر می باشد به لحاظ قیمتی تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر ندارند ولی حفاظ آکاردئونی هم قیمت مناسب‌تری دارد و هم کم جا می باشد و انتخاب بسیاری از مشتریان ما حفاظ آکاردئونی به خاطر مزایایی که دارد این برای اطلاع از قیمت های آنها و همچنین دریافت کاتالوگ با شماره 0910750093 تماس بگیرید تا کارشناس فروش ما برای شما آنها را ارسال بفرمایند و همچنین می توانید برای تعیین وقت بازدید آدرستون رو محبت کنید تا کارشناسان خدمتتون برسند و برای شما بازدید و انجام دهند بازدید برای تهران و اطراف تهران به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود و پیشنهاد ما درب آکاردئونی سه گل لوزی ۴ خم می باشد که محبوب ترین درب مادر سال ۹۹ و در سال‌های اخیر بوده است امکان جابجایی این درب ها وجود دارد و اگر که درب جای جدید اندازش متناسب با درب آکاردئونی باشد امکان نصب روی آن وجود دارد ولی امکان کوچک یا بزرگ کردن درب وجود ندارد رنگ‌های ما رنگ سفید مشکی قهوه‌ای و مسی میباشد که شما میتوانید از بین این رنگ ها انتخاب فرمایید برای اطلاعات بیشتر با همکارانم در واحد فروش صحبت کنید روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 9. سلام و عرض ادب خدمت شما و همه همکاران تون
  می خواستم درب آکاردئونی مدل ۴ گل لوزی درجه یک با تسمه ۵ سفارش بدم فقط میخواستم بدونم هزینه حمل و نقل و نصب و بازدید آن به چه صورت هستش و من برای اینکه کارشناس محترمتون بیان و برای من بازدید و انجام بدن باید با چه شماره ای تماس بگیرم آیا بازدید به صورت رایگان انجام میشه یا شامل هزینه میشه اما منزل در غرب تهران در کوی فردوس میباشد و می‌خواهیم از این حفاظ های شما استفاده کنیم لطفاً بفرمایید که چقدر زمان میبره که این حفاظ آماده باشه و به دست ما برسه و همچنین به نسرین چقدر طول میکشه ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید روزتون بخیر باشه خداحافظ

 10. سلام برای من حدوداً یک ماه پیش اومدین حفاظ آکاردئونی نصب کردین
  فروردین‌ماه سفارش دادیم و برای من آن را بیست فروردین ماه نصب کردید که من از حفاظی که سفارش داده بودم خیلی راضی بودم حفاظی که ازتون خریده بودم طرح‌سه گل لوزی ۴ خم بوده که کارشناس تون این در و به ما توصیه کرده و ما هم اون رو خرید کردیم و از انتخاب آن بسیار راضی بودیم و تسمه هایی که به کار رفته بود خیلی تسمه مقاوم و ضخیمی بود و همچنین ریل ها به خوبی کار می‌کرد و همچنین دو نوع قفل برای ما گذاشته بودین یکی آویز بودش که در بالا و پایین در قرار داشت و یک قفل مخفی هم در وسط در کار گذاشته بودند
  خواستم ازتون خیلی تشکر کنیم و براتون آرزوی موفقیت داشته باشیم امیدوارم که پیروز باشید روزتون بخیر خداحافظ

 11. سلام خسته نباشید میخواستم برای یکی از پنجره‌هایی که دارم و رو به حیاط هست و در طبقه اول قرار دارد حفاظ آکاردئونی تهیه کنم فقط قبل اینکه این حفاظ را برای من بسازید میخواستم بدونم آیا برای پنجره شما حفاظ آکاردئونی پیشنهاد می کنید و یا از این حفاظ های ثابت بزاریم بهتر هست و برای پنجره به ابعاد یک متر و سی در یک متر و هشتاد شما چه درب آکاردئونی توصیه می کنید
  آیا می شه برای این ابعاد حفاظ آکاردئونی چهار گل لوزی استفاده کرد و یا باید از مدل های دیگر استفاده کنیم و آیا امکان داره برای پنجره هم قفل بگذارید و همچنین دستگیره از دو دو طرف داشته باشه و آیا تسمه هایش این گونه هستش که نتوان آن را با ابزار برید و همچنین شنیدم اگر پرچ خیلی استفاده بشه خیلی بهتر هست میخواستم بدونم پرچ مخفی شما کار می کنید و اگر کار می کنید هزینه اون چقدر هست و همچنین بفرمایید که هزینه حمل و نصب حفاظ آکاردئونی به چه صورت میباشد

 12. سلام خسته نباشید ایشالا که حالتون خوب باشه من می‌خواستم از این دربهای آکاردئونی تولیدی شرکت شما برای یک دهانه به ابعاد ۲ متر دو متر تهیه کنم و می خواستم ببینم قیمت ابعادی تا این اندازه چقدر درمیاد آیا برای این ابعاد همه حمل و نصب به صورت رایگان انجام میشه چون یک مقدار در از ابعاد عادی بزرگ تر هست و حالت مربع دارد و اینکه آیا این اندازه می سه تو کوره جا بشه و رنگ کوره ای روی اون زده بشه و رنگی که می‌خواهیم رنگ مشکی هست آیا مشکی از رنگ بندی های شما به شمار می‌رود که بتوانیم آن را برای درب خودمون استفاده کنیم من میخواستم بدونم چقدر زمان می بره که این درب با این ابعاد آماده بشه و بیاد برای ما نصب بشه من مغازه ام در جاده ساوه رباط کریم می باشد آیا شما برای رباط کریم هم خدمات ارائه می دهید متشکرم

 13. سلام خسته نباشید ما یک ساختمان ۵ طبقه هستیم که تصمیم گرفتیم برای درب های ورودی واحدها درب آپارتمانی نصب کنیم یعنی ۱۰ عدد درب آکاردئونی نیاز داریم میخواستیم بدونیم برای اینکه کارشناس تون بیان و بازدید و انجام بدن آیا باید بیعانه ‌ای برای شما واریز بشه که ایشون بیاد و یا اینکه بازدید به صورت رایگان انجام می شود و آیا برای تعداد زیاد تخفیف لحاظ می کنید برای اینکه اطلاعات دقیق در این موارد باید با چه کسی صحبت کنم با چه شماره ای تماس بگیرم و ممنون میشم که کاتالوگ و لیست قیمت خودتون رو برای من ارسال کنید و بفرمایید کدوم حفاظ مناسب‌ ترین حفاظ می باشد همچنین منزل ما در منطقه سید خندان واقع شده است خیابان دبستان که آیا برای این قسمت از شهر هم شما خدمات ارائه می دهید یا کسی را در قسمت مرکزی یا شرق تهران دارید که باید برای ما کار را انجام بده ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید تا با همسایه ها مشورت کرده و سفارش خود را به ثبت برسانیم

 14. سلام خسته نباشید برای دریافت لیست قیمت درب های لولایی شما باید با کجا تماس بگیرم و شماره تلگرام و واتساپ شرکت چه شماره ای است که من بهش پیام بدم تا برایم ارسال بکنند من می خوام برای روی درب خونمون درب لولایی نصب کنم و می خوام روی اون قفل چهار شاخ قرار بگیره و آیا امکانش هست که در بصورت برقی برای ما انجام بشه و یا امکانش نیست و اینکه چقدر طول می کشه که آماده بشه و آیا فقط یک مدل تولید می‌کنید یا مدل های متفاوتی دارد ممنون میشم در این موارد به من توضیح بدین و لطفاً کاتالوگ هم برام بفرستین که بتونم بین آنها انتخاب کنم آیا قیمت درب لولایی با دربهای آپارتمانی شما یکی است
  خودتون چی رو پیشنهاد میکنید کدام امنیت بیشتری دارند و محکم تر هستند رنگی می خوام استفاده کنم می خوام رنگش مشکی باشه آیا میشه رنگ مشکی برام بزنید یا نه ممنون خداحافظ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.