حفاظ روی دیوار (بروزرسانی قیمت در 12 اردیبهشت 1400)

حفاظ روی دیوار نقش موثری در برقراری امنیت ساختمان دارد. به طوری که نمی توان از اهمیت آن چشم پوشی کرد. در انتخاب نوع و جنس نرده نکات مهمی هستند که باید به آن توجه شود. در نظر گرفتن این نکات باعث بالا رفتن نوع کارایی برای محل و ساختمان مورد نظر می شود.

اولین موضوعی که باید به آن توجه شود، کاربردی بودن حفاظ روی دیوار است. در نظر گرفتن شرایط ساختمان و موقعیت مکانی آن جزو عوامل تاثیر گذار بر انتخاب نوع حفاظ است.

حفاظ روی دیوار

نکات مهم در انتخاب حفاظ روی دیوار

اگر ساختمان شما داخل شهر قرار دارد، می توانید از حفاظ های ساده‌تر و کوتاه تر استفاده کنید. اما اگر منزل یا محل مورد نظر شما خارج از شهر و در محدوده خلوتی قرار دارد باید از نرده هایی که ارتفاع و پیچیدگی بیشتری دارند استفاده کنید مانند حصار های شاخ گوزنی.

این نوع حفاظ ها از امنیت بسیار بالایی برخوردارند. شما می توانید با خاطری آسوده جهت برقراری و حفظ امنیت این نوع نرده ها را نصب کنید. معمولا نرده هایی که برای خارج شهر استفاده می شوند زیرساخت هایی سنگین تر به نسبت سایر محافظ های ساده مانند سر نیزه ای، دارند. می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی درباره انواع حصار برای خانه از جمله نرده بالکن، حفاظ پنجره، نرده راه پله و… از صفحات دیگر بازدید کنید.

حفاظ روی دیوار لیلیومی

بنابراین جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد چرا مه با وجود این حفاظ ها بر روی دیوار ساختمان دسترسی افراد متفرقه به محل زندگی شما غیر ممکن می شود. علاوه بر جنبه ی حفاظتی عوامل دیگری همچون سلیقه و هزینه نیز در انتخاب حصار دخیل هستند. در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

نرده روی دیوار

لیست قیمت حفاظ روی دیوار 15 اردیبهشت سال 1400 – صنایع فلزی آهنگر

ردیفشرح کالا و خدماتواحد کالادرجه یک (کیفیت عالی)
1حفاظ آبشاری تراکم 11 ردیفارتفاع 80 سانتی متر422 هزار تومان
2حفاظ آبشاری تراکم 11 ردیفارتفاع 100 سانتی متر473 هزار تومان
3حفاظ آبشاری تراکم 11 ردیفارتفاع 120 سانتی متر450 هزار تومان
4حفاظ آبشاری تراکم 14 ردیفارتفاع 80 سانتی متر550 هزار تومان
5حفاظ آبشاری تراکم 14 ردیفارتفاع 100 سانتی متر609 هزار تومان
6حفاظ آبشاری تراکم 14 ردیفارتفاع 120 سانتی متر654 هزار تومان
7حفاظ لیلیوم تراکم 3 گلارتفاع 80 سانتی متر754 هزار تومان
8حفاظ لیلیوم تراکم 3 گلارتفاع 100 سانتی متر831 هزار تومان
9حفاظ لیلیوم تراکم 3 گلارتفاع 120 سانتی متر570 هزار تومان
10حفاظ سرنیزه ای یک طرفهارتفاع 80 سانتی متر630 هزار تومان
11حفاظ سرنیزه ای یک طرفهارتفاع 100 سانتی متر736 هزار تومان
12حفاظ سرنیزه ای یک طرفهارتفاع 120 سانتی متر725 هزار تومان
13حفاظ سرنیزه ای دو طرفهارتفاع 80 سانتی متر777 هزار تومان
14حفاظ سرنیزه ای دو طرفهارتفاع 100 سانتی متر896 هزار تومان
15حفاظ سرنیزه ای دو طرفهارتفاع 120 سانتی متر878 هزار تومان
16حفاظ سرنیزه ای سه طرفهارتفاع 80 سانتی متر910 هزار تومان
17حفاظ سرنیزه ای سه طرفهارتفاع 100 سانتی متر962 هزار تومان
18حفاظ سرنیزه ای سه طرفهارتفاع 120 سانتی متر1006 هزار تومان
لیست قیمت حفاظ روی دیوار در تاریخ 15 اردیبهشت 1400

هزینه نرده های روی دیوار

این باور غلط را کنار بگذارید که صرف هزینه بیشتر باعث کارایی بیشتر نیز می شود. گاهی حتی یک حصار ساده نیز جوابگوی نیاز شماست. و صرف هزینه های بیشتر فقط باعث به هدر رفتن و اتلاف هزینه می شود. البته لازم به ذکر ایت تا بگوییم هر قدری که هزینه ی بیشتری برای حفاظ روی دیوار در نظر بگیرید، دست شما در تنوع انتخاب بازتر خواهد بود.

حفاظ روی دیوار علاوه بر اینکه به حفظ و برقراری امنیت ساختمان شما کمک بزرگی می کند، نما و جلوه زیبایی به ساختمان شما می بخشد. بنابراین پس از ایمن بودن، زیبایی در اولویت قرار دارد. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم هزینه رابطه مستقیمی با تنوع در انتخاب دارد.

قطعا حصار هایی که طرح های پیچیده‌تر و زیباتری دارند به دلیل وزن سنگین تر و متریال هایی که در ساخت آنها به کار گرفته شده است، گران‌تر هستند. صنایع فلزی آهنگر ارائه دهنده انواع نرده روی دیوار با قیمتی مناسب و تنوع در طرح و رنگ می باشد.

حفاظ روی دیوار کوره ای

تمام ویژگی هایی که نرده ها باید داشته باشد

حفاظ روی دیوار جهت حفظ ایمنی ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین باید دارای ویژگی های امنیتی بالا باشد. اولین موضوع جنس نرده است. اغلب نرده ها از جنس آهن یا فولاد ساخته شده اند.

فولاد به علت مستحکم بودن و مقاومت بالا گزینه بسیار مناسبی برای استفاده به عنوان محافظ است. بنابراین شما در مورد جنس حصارهیچ گونه نگرانی نداشته باشید. حفاظ هایی که در صنایع فلزی آهنگر تولید می شوند همگی از جنس فولاد با کیفیت و کاملا نو هستند.

موضوع بعدی ارتفاع نرده روی دیوار است. در حالت نرمال نرده هایی که برای استفاده روی دیوار ساخته می شوند یک و نیم متر ارتفاع دارند. اما با توجه به نوع کاربرد می توان این ارتفاع را تغییر داد و به دلخواه خود درآورد. به این نکته مهم توجه داشته باشید که ارتفاع نرده بر روی قیمت حفاظ روی دیوار تاثیر گذار است.

حفاظ روی دیوار دو رنگ

تراکم نرده ها از دیگر ویژگی هایی ست که در هنگام طراحی و انتخاب باید حتما در نظر گرفته شود. میله های عمودی شکلی که در عرض حفاظ روی دیوار تعبیه می شوند، تعیین کننده میزان تراکم نرده هستند. هر چقدر فاصله این میله ها با یکدیگر کمتر باشد حصار ها از تراکم و امنیت بالاتری برخوردار می شوند. در بسیاری موارد تراکم بالای نرده ها زیبایی آنها را چند برابر می کند.

هزینه ی این حصار ها در تراکم بالاتر، بیشتر است. ویژگی بعدی که باید در هنگام انتخاب در نظر بگیرید، طرح و نوع نرده است. صنایع فلزی آهنگر تولید کننده انواع محافظ های فلزی ایمن و مقاوم است. تولیدات گروه صنعتی آهنگر شامل نرده های سر نیزه ای، شاخ گوزنی، لیلیوم، بوته ای و نیزاری می شود.


استفاده از حصار در مکان های عمومی

نصب نرده بر روی دیوار ساختمان

نصب حفاظ روی دیوار

حال که با ویژگی و انواع نرده های محافظ آشنا شدید، می توانیم در مورد نصب حفاظ روی دیوار اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم. به طور کلی کسانی که خانه های ویلایی دارند بیشتر نسبت به نصب نرده روی دیوار اقدام می کنند چرا که این خانه ها از امنیت پایین تری برخوردارند و دسترسی افراد متفرقه به داخل این خانه ها راحت تر صورت می گیرد.

آپارتمان ها به دلیل چند واحدی و چند طبقه بودن امنیت بالاتری دارند و قطب اصلی امنیت در آپارتمان، درب ورودی اصلی است. بنابراین مشتریانی که خانه های ویلایی دارند یا کارگاه و یا ویلای خارج از شهر دارند اغلب تمایل بیشتری نسبت به نصب نرده روی دیوار ساختمان هایشان دارند.

بعضی از این ساختمان ها دیوارهای بسیار کوتاهی دارند و استفاده از حصار برای این نوع ساختمان ها ضرورت بسیار زیادی دارد. شما می توانید با در نظر گرفتن تمامی شرایط ساختمان خود، طرح و مدل متناسب با نیازتان را انتخاب کنید و برای خرید و نصب آن اقدام کنید.

حفاظ روی دیوار الکترواستاتیکی

هزینه نرده های روی دیوار

هزینه حفاظ روی دیوار به عوامل و متریال های به کار رفته در ساخت آن بستگی دارد. هر چقدر که طرح انتخابی شما پیچیده‌تر و با تراکم بالاتری باشد، هزینه های آن نیز بالاتر می رود. قبل از اقدام به خرید حتما با در نظر گرفتن شرایط محیطی و ویژگی های ساختمان خود، انتخاب درست در مورد نوع نرده محافظ داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را به همراه کاربرد بالا و قیمت مناسب داشته باشید.

برقراری و حفظ امنیت قطب اصلی ساختمان شماست حال با وجود اینکه در کنار این امنیت استفاده از نرده روی دیوار جنبه زیبایی نیز به ساختمان شما می بخشد. صنایع فلزی آهنگر از طراحی تا نصب همراه شماست و کیفیتی بالا در کنار قیمتی مناسب به شما ارائه می دهد.

       حصار ها در طرح ها و مدل های زیبا و متفاوت

سوالات متداول

برای اندازه گیری حفاظ روی دیوار نیاز به حضور کارفرما هست؟

بله، برای ثبت دقیق خواسته حضور کارفرما الزامی است.

آیا محصولات ضمانت دارند؟

بله

رنگ حفاظ روی دیوار چیست؟

رنگ کوره ای ضد خش و درجه یک

قیمت گذاری حفاظ روی دیوار متری است یا کیلویی؟

متری

18 دیدگاه دربارهٔ «حفاظ روی دیوار (بروزرسانی قیمت در 12 اردیبهشت 1400)»

 1. با سلام و خسته نباشید خدمت شما و همخی دوستان زحمتکش در این صنف
  من خونه ای دارم که حدودا 60 متر حفاظ دیوار لازم داره و منزل من در اطراف شهر تهران واقع در دماوند میباشد. ایا برای دماوند هم بازدید رایگان است ؟برای اندازه گیری باید با چه کسی تماس بگیرم؟آیا نمایندگی دارید در دماوند که بتوانم اقدام کنم؟یا کارشناس فنی در اینحا ؟
  در مورد نحوه ی سفارش در دماوندم بی زحمت یه توضیحی بدهید . ممنونم از سایت و مطالب فوق العادتون .
  از تمامی عوامل بخش تولید محنوا هم نهایت تشکر و قدردانی رو دارم . با تشکر از مطالب فوق العاده ی شما
  با تشکر بهرامی

 2. سلام و درود به شما
  من‌ یک خانهدی ویلایی در کرج دارم‌ که میخوام دور تا دورش رو حفاظ روی دیوار بکشم
  عارضم خدمت شما که طولی که نیاز به حفاظ روی دیوار است حدودا ۵۰ متر است و دیوارهایی که قرار است روش حفاظ نصب شود جنسش از اجر سفالی است که به ارتفاع ۱۰۰ سانت حفاظ ابشاری قدیمی دارد ولی متاسفانه دزد از ان رد شده بخاطر همین میخام روش حفاظ شاخ گوزنی به ارتفاع ۴۰ سانت بزنم که امنیت در خانه من برقرار بشه .
  فقط تراکمی که پیشنهاد می کنین چه تراکمیه؟

  سپاس گزارم از شما و سایت خوب شما

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما اقاي بهرامي
   اميدوارم امسال سال خوبي براتون باشه
   بارزيد براي شهر تهران و شهر هاي اطراف تهران به صورت كاملا رايگان انجام مي شود.
   براي اندازه گيري و تعيين وقت مشاوره با شماره 09107500093 تماس بگيريد
   براي كل استان تهران از طرف شركت کارشناس فني به صورت رايگان اعزام مي شود.
   نحوه ی سفارش در شهر دماوند به این صورته که اول شما با شماره ای که در بالا گفتم تماس بگیرید و وقت بازدید هماهنگ بفرمایید بعد از اعزام‌ کارشناس برای شما پیش فاکتور صادر می شود و بعد از واریز مبلغ پیش پرداخت سفارشتون ثبت میشه
   شاد و پیروز باشید

  2. سلام‌ خدمت شما جناب اقاب اینانی
   امیدوارم‌ حالتون خوب باشه و ستا خوبی رو براتون ارزومندم
   امکان نصب حفاظ شاخ گوزنی روی حفاظ ابشاری قدیمی یا سرنیزه ای وجود دارد که فقط باید قسمت پایین حفاظ شاسی پروفیل استفاده شود
   ااابته برای ااینکه شرایط پروژه ی شما سنجیده بسه و بهترین پیشنهاد به شما داده بشه باید از پروژه ی شما بازدبد بشه .
   تراکم‌پیشنهادی مت به شما تراکم دوازده و تراکم دوازده به بالا می باشد برای راهنمایی بیشتر و‌ مشاوره رایگان و‌همچنین رزرو وقت بازدید می توانید با شماره ی 09107500093 تماس بگیرید .
   شاد و پیروز باشید
   ممنونم از همراهی شما

 3. سلام‌
  دیوار های حیاط خانه ی ما همگی در یک سطح قرار ندارند و ما می خواهیم روی دیوار ها حفاظ شاخ گوزنی اجرا کنیم
  ولی میخواهیم برای اینکه زشت دیده نشه در نهایت همه شون در یک سطح باشند و اختلاف ارتفاع با همدیگه نداشته باشند
  خواستم بدونم ایا شما راهکاری دارید که هنه در یک سطح قرار بگیرند و اینکه شما کدام نوع حفاظ شاخ گوزنی با چه ارتفاع و تراکمی به مت پیشنهاد می دهید که کارایی لازم رو داشته باشه
  لازمه بگم جلوی دیوار ما یه تیر برق قرار داره که چند بار دزد ازش پریده داخل
  ایا ما از این خفاظ ها بزنیم بازم دزد میتونه بپره ؟

  1. سلام جناب اقای ظریف
   امیدوارم حالتون خوب باشه
   برای اینکه حفاظ ها در روی دیوار شما در نهایت در بک سطح قرار بگیرند یا باید از شاسی کسی پر قسمت هایی که اختلاف سطح دارند استفاده کنیم یا اینکه از ارتفاع های مختلف حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنیم برای راهنمایی دقیق نیاز به بازدید از طرف شرکت دارید که به صورت کاملا رایگان انجام می شه.
   بهینه ترین و محبوب ترین حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع صد سانت با تراکم دوازده و دوازده به بالا می باشد
   و تر چه ارتفاع بیشتر باشه امنیت بیشتر خواهد بود
   شاد و موفق باشید
   بدرود

 4. سلام خسته نباشید به دنبال مقداری حفاظ روی دیوار برای حیاط منزل در واقع در پرند میگردم می خواستم ببینم که از نظر شما کدوم یکی از مدل هاتون برای ما مناسب هستش که هم قیمت مناسبی داشته باشه و هم ایمنی خوبی داشته باشه شاخ گوزنی با ارتفاع ۵۰ سانت و تراکم ۸ آیا ایمنی لازم را دارد که ما سفارش بدیم که بیاین برامون نصب انجام بدیم بر هزینه حمل و نصب برای پرنده به چه صورت ممنون میشم اگه جواب بدید

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای محمدی عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه و خدمات بازدید ما برای تهران و اطراف تهران و کرج به صورت رایگان انجام میشه که اگر بخواهید باید وقت بازدید هماهنگ بفرمایید تا کارشناسان بیان هم از محل بازدید بفرمایند همین که بهترین پیشنهاد را نسبت به شرایط و دیواری که دارید به شما بدهند و اندازه‌های دیوار را بردارد استاندارد حفاظ های شاخ گوزنی ارتفاع ۷۰ تا ۱۲۰ سانت هستش و ارتفاع ۷۰ به پایین به هیچ عنوان توصیه نمی شه و تراکم هم تراکم ١٠ و ١٢ و به بالا به شما توصیه میشود
   برای اطلاع از قیمتهای حمل و نصب و همچنین قیمت های خود حفاظ ها با شماره تلفن 09107500093 تماس بگیرید تا همکارانم شما راهنمایی بفرمایند و هر سوالی که داشتیم از ایشون بپرسی ممنونم از همراهی شما روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 5. سلام خوب هستین بنده دنبال یه مقدار حفاظ روی دیوار می کردم که پس از جستجو در گوگل با سایت خوب شما آشنا شدم و تصمیم گرفتم که این کار رو از طریق شرکت شما انجام می دهم جایی که می خوام برای آنجا حفاظ روی دیوار بزنم واقع در پردیس تهران هستش که حدوداً نزدیک سی متر حفاظ میخواد که برای اینکه ساختمان به صورت ساده ست ما میخوایم از حفاظ سرنیزه‌ای قدیمی که فقط یک نیزه به سمت بالا دارد استفاده کنیم آیا ارتفاع ۱۲۰ سانت حفاظ سرنیزه ای مناسبه و با چه مصالحی ساخته شده و فاصله بین میله ‌ها چند سانتی متره ممنون میشم اگه جواب بپید که بتونیم تصمیم بگیرد در رابطه با خرید حفاظ

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای سعیدی عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه ممنونم از همراهی شما حفاظ های روی دیوار در انواع مدل‌های مختلفی تولید میشه که حفاز سرنیزه‌ای یکی از این حفاظ ها هستش که با استفاده از چهار پهلو نمره ۱۴ ساخته میشه و فاصله هرمیله آن حدود ۱۲ سانتیمتر می‌باشد و بازدید برای تهران و اطراف تهران و پردیس به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود که شما میتوانید با شماره 09107500093 تماس بگیرید و وقت بازدید خودتان را رزرو کنید تا کارشناسان خدمتتون برسن و شما را راهنمایی کنند به طور کلی حفاظ شاخ گوزنی نسبت به حفاظ های سرنیزه‌ای امنیت بسیار بالایی دارد و پیشنهاد می کنیم که حفاظ شاخ گوزنی انتخاب فرمایید چون هم قیمت خیلی مناسب تری نسبت به روزهای دارند و هم ایمنی بسیار بالایی دارد و در آخر تشکر می کنم از شما امیدوارم که خوب و خوش باشید روزگار به کام خدانگهدار

 6. عظیمی نژاد

  سلام خسته نباشید ببخشید مزاحمتون میشم اول می خوام از سایت خوبتون و مطالب مفید و آموزنده ای که در سایتتون قرار دادیم تشکر کنم دوم سوالی که داشتم اینه که بهترین نوع حفاظ برای واحد مسکونی چه نوع حفاظی میتونه باشه با چه ارتفاع و چه تراکمی که هم قیمتش مناسب باشه و هم ایمنی لازم رو داشته باشه و میخواستم ببینم که شرایط پرداخت شرکت شما به چه صورت است آیا پرداخت به صورت قسطی هم دارید و ما می توانیم در چند مرحله پول را به شما پرداخت کنیم ممنون میشم اگر توضیح بدین در این رابطه روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای عظیمی نژاد امیدوارم که حالتون خوب باشه ممنون از لطفی که به مجموعه ما دارید
   حفاظ هایی که در مجموعه آهنگر تولید می‌شود حفاظ های شاخ گوزنی بوته ای لیلیوم آبشاری و سرنیزه ای می باشد که همگی آنها از ایمنی بسیار بالایی برخوردار هستند ولی در حالت کلی ایمن ترین حفاظ هایی که ما داریم حفاظ بوته ای ارتفاع ۱۲۰ با تراکم ۲۵
   حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۱۲۰ با تراکم ٢۵ حفاظ آبشاری با ارتفاع ۱۲۰ و تراکم ۱۴ و حفاظ لیلیوم با ارتفاع ۱۲۰ و تراکم سه گل می باشد در حالت کلی حفاظی که استاندارد ارتفاع آن ۷۰ تا ۱۲۰ باشد حفاظ ایمنی هست که بین آنها ارتفاع ۹۰ و یا ارتفاع صد می‌تواند برای منازل مسکونی بسیار مناسب باشد و ارتفاع ۹۰ تراکم ۱۲ نوع شاخ‌گوزنی در سال گذشته پرفروش ترین و محبوب ترین حفاظ مادر بینه حفاظ ها است شرایط فروش به صورت نقدی و اقساط می باشد که اقساط به صورت شش ماهه می باشد که شما می توانید از این شرایط استفاده بفرمایید برای اطلاعات بیشتر با شماره 09107500093 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند ممنون از همراهی شما روزتون بخیر خدانگهدار

 7. ال داوود

  عرض احترام خدمت شما سال نو رو به شما تبریک میگم داشتم مطالب سایتتون رو می خوندم که از حفاظ لیلیوم شما بسیار خوشم اومد میخواستم بدونم برای اینکه لیست قیمت رو دریافت کنم باید با چه شماره ای تماس بگیرم و با چه کسی هماهنگ کنم که بیام برای بازدید تا برای یک پیش فاکتور ارسال بشه تا ببینیم قیمت نهایی کار چقدر میشه و اگر در صورتیکه خرید از شرکت شما انجام نشد آیا بابت بازدید و ایاب و ذهاب کارشناس باید مبلغی بدن به شرکت شما واریز کنیم ممنون میشم اگر ما رو راهنمایی کنید
  روز خوش

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای آل داوود امیدوارم که حالتون خوب باشه
   حفاظ لیلیوم یکی از حفاظ های تولیدی شرکت صنایع فلزی آهنگ می باشد که از ظاهر بسیار زیبا و ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشد
   برای دریافت لیست قیمت شما با شماره 09107500093 تماس بگیرید تا همکارانم برای شما لیست قیمت را از طریق تلگرام و واتساپ ارسال کنند همچنین برای هماهنگی وقت بازدید آدرستون را محبت بفرمایید تا کارشناس فروش برای شما وقت بازدید هماهنگ کنند تا کارشناس فنی و خدمتتون باشند و هم مشاوره رایگان به شما بدهند و هم اندازه گیریهای دیوار شما را بردارند و سپس برای شما پیش فاکتور ارسال شود خد
   در صورتی که از شرکت خرید انجام ندهید هیچ مشکلی ندارد و لازم به پرداخت مبلغی بابت بازدید نمیباشد بازدید برای تهران و اطراف تهران کاملاً به صورت رایگان انجام می‌شود که شما می‌توانید از این خدمات بهره مند باشید ممنون از همراهی شما روزتون بخیر خدانگهدار

 8. سلام باغی دارم در اطراف شهر تهران که دور تا دور آن را دیوار بلوکی کشیدند و اینک می خوام می خواهم برای دور تا دور دیوارها حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰ با تراکم ۱۲ بگذارم ولی از چند جام دارد و بازدید کردند و گفتند امکان اینکه روی دیوارهای بلوکی حفاظ نصب بشه وجود ندارد خواستم از شرکت شما بپرسم که آیا این صحت داره من یعنی به هیچ عنوان نمی تونم روی دیوارهای بلوکی خود حفاظ نصب کنم یا باید بستری آماده باشه که بتونم این کار را انجام دهم اگر که امکانش هست باید چه تغییراتی در دیوار صورت بگیره که امکان نصب حفاظ روی آن وجود داشته باشه ممنون از سایت خوب و مطالب مفیدتون

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای پرستوعزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه
   حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع ۹۰ و تراکم ۱۲ حفاظ بسیار مناسبی به لحاظ ایمنی و همچنین ظاهری می باشد که قیمت مناسبی هم دارد برای دیوارهای بلوکی امکان نصب هست در صورتی که شما برای دیوار بلوکی تان هر دو متر حفاظ آهن ۴۰ در ۴۰ جایگذاری کنید کخ به ارتفاع ۳۰ سانت باشد که بیست سانت آن داخل دیوار قرار گیرد و ۱۰ سانت آن را بیرون از دیوار برای آن را ملات بکشید تا کاملا سفت شود و پس از اینکه اهن کشی را انجام دادید و آماده شد این دیوار برای حفاظ گذاری آماده می‌شود و شما می‌توانید حفاظ های شاخ گوزنی و انواع حفاظ های دیگر روی دیوار خودتون جا بگذارید نصب کنید برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09107500093 تماس بگیرید و آدرستون رو محبت کنید تا کارشناسان برای بازدید خدمتتون برسند و ‌نکات فنی دقیق را به شما بدهند و راهنمایی های تکمیلی را انجام دهد در آخر ممنون از همراهی شما روزتون بخیر خدانگهدار

 9. خان محمدی

  سلام خسته نباشید من یه ویلا دارم در منطقه کردان که میخواستم برای دیوارهای اون از حفاظ های روی دیوار استفاده کنم البته هنوز دیوار دور تا دور حیاتش کشیده نشده ولی در حال ساخته که می خواستم بعد از این که دیوارش تموم بشه روی این دیوارها حفاظ روی دیوار بزنم شما کدوم یکی از این حفاظ ها را به ما پیشنهاد میکنید من سبک مدرن می‌پسندم و همچنین ویلایی که درست کردم هم به صورت کاملاً مدرن و ساده هستش و نمیخوام حفاظی که میزارن حفاظ شلوغی باشه ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید متشکرم

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای خان‌محمدی امیدوارم که حالتون خوب باشه برای دریافت کاتالوگ محصولات حفاظ روی دیوار ما میتوانید با شماره 09107500093 تماس بگیرید تا کارشناسان براتون نمونه های روی دیوار مونرو ارسال کنند و همچنین لیست قیمت اونها رو براتون بفرستن
   ولی با توجه به اینکه گفتید سبک ساختمانتون مدرن هست شما میتونید از حفاظ ‌های سرنیزه ای کلاسیک استفاده کنید که ظاهر بسیار ساده ای دارند همچنین امنیت بالایی دارند ارتفاع ۱۰۰ سانت ۱۲۰ و ارتفاع ۱۵۰ جزء ایمن ترین حفاظ ها از نوع سرنیزه ای کلاسیک می باشد که با توجه به نیازتون می توانید بین این ارتفاع ها استفاده بفرمایید که متریال اون هم از چهار پهلو نمره ۱۴ هستش که از ظرافت بسیار بالایی برخوردار همچنین مقاومت بسیار خوبی داره همچنین می توانید آدرستون و محبت کنید که کارشناسان بیان و براتون بازدید و انجام بدم و شما را راهنمایی بفرمایند و روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا